Тернопіль-ТНПУ перемагає у Одесі

категорія: Футбол | дата: 10 05 2013

Поєдинок в Одесі проти тамтешньої Юнги-Морської академії мав усі шанси стати ключовим у боротьбі за першу сходинку чемпіонату України серед студентів. Зустріч проходила у Південній Пальмірі у середу, 8 травня. У ній Тернопіль-ТНПУ здобув важку, вольову перемогу, у той час як у випадку втрати очок підопічні Василя Івегеша могли суттєво ускладнити собі турнірне становище.

Поєдинок, як і більшість інших у студентській лізі відбувався на штучному полі. Втім, якщо у попередні рази нашим землякам був потрібен час, щоб призвичаїтись до нього, то у цьому випадку все пройшло значно швидше. Вже на 13-й хвилині кращий форвард наших студентів Богдан Семенець вивів тернополян вперед. Втім, ще до перерви господарям вдалось поставити все з ніг на голову. Спершу організувавши швидку контратаку одесити скористались "обрізкою" Ігоря Козовика та відновили статус-кво. А вже під завісу тайму скористались не зовсім впевненою грою голкіпера Мельника, та вийшли вперед — (2:1).

Попери те, що у стані тернополян розуміли, що поразка у цьому поєдинку може стати фатальною у боротьбі за "золото", довший час нашим землякам не вдавалось нічого зробити поблизу воріт гостей. "Схилити шальки терезів" на свою користь вдалось вже ближче до завершення поєдинку. Спершу на 71-й хвилині Соколовський точним ударом головою замкнув флангову прострільну передачу — (2:2). А за п’ять хвилин до завершення поєдинку Олександр Гнида, який незадовго до цього вийшов на заміну влучним ударом встановив остаточний рахунок у зустрічі — 3:2 на користь Тернополя-ТНПУ.

Наразі за втраченими очками продовжує лідирувати кременецький „Буревісник”, втім слід зазначити — що у цієї команди надалі чекають зустрічі зі всіма лідерами. Зокрема ключовим може стати поєдинок наступного туру, де зійдуться якраз Буревісник та Тернопіль-ТНПУ. За календарем це протистояння мало бути зіграним якраз у цю неділю, 12 травня. Втім, у зв’язку з календарним матчем Другої ліги Тернопіль – Нива його перенесли на більш пізній термін.

Джерело: ФК Тернопіль