Тернопільські футболісти у Прем'єр-лізі. Хто? Де? Коли?

категорія: Футбол | дата: 30 04 2013

Кілька вихованців тернопільського футболу взяли участь у черговому турі найвищого футбольного дивізіону України — Прем'єр-лізі.

Так до складу полтавської Ворскли, відсидівши дискваліфікацію, повернувся Ігор Пердута. У 26-му турі Прем'єр-ліги його команда вдома приймала сімферопольську Таврію і розписала з кримчанами бойову нічию (2:2). Ігор Пердута провів на полі весь поєдинок. А одним із суперників Ігоря був ще один колишній футболіст тернопільської Ниви Юрій Путраш. Захисник теж провів у футболці Таврії повний матч.

Гравець луганської Зорі Григорій Ярмаш минулими вихідними разом із командою гостював у Львові. Зоря зустрічалася з місцевими Карпатами і зазнала поразки (2:0). Григорій провів на полі 78 хвилин і був замінений.

Відмітимо і черговий матч у старті донецького Металурга колишнього воротаря Ниви Юрій Паньківа. 28-річний голкіпер пропустив єдиний гол на 94-ій хвилині матчу, а його команда зіграла внічию з криворізьким Кривбасом (1:1).