Про нас
увійти | реєстрація

ФК "Плотича" – володар кубка імені Івана Вишневського

категорія: Футбол | дата: 12 11 2020 | переглядів: 370
ФК "Плотича" – володар кубка імені Івана Вишневського

Схоже ФК "Плотича" з Тернопільського району має намір виграти у 2020 році всі трофеї в яких бере участь. Спершу його футболісти перемогли в обласній Лізі чемпіонів, згодом забрали до клубного музею суперкубок серед районних команд переможців Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини, і ось зробили дубль на змагання Тернопільського району, повідомляє АФТ.

8 листопада на стадіоні села Шляхтинці відбувся фінал кубку Тернопільського району імені Івана Вишневського між чемпіоном району – ФК "Плотича" та срібним призером – "Поділлям" з В. Березовиці. Цікава гра закінчилась перемогою чемпіонів (3:1), які виграли кубок у додаток до золотих медалі чемпіонату.

Голи в складі плотичан забили: Василь Рибак, Микола Когут та Аджей Бернард, в складі суперника Іван Абрамець.

ФК "Плотича" виступав в такому складі: воротар – Микола Вірковський, захисники –Семен Лебедєв, Петро Грабчак, Володимир Лема, Анатолій Грінченко, півзахисник –Андрій Грінченко, Олег Демчук, Микола Когут та Дмитро Марценюк, нападники –Василь Рибак та Аджей Бернард. На заміни виходили – Сергій Савка, Іван Кічула, Віталій Коломієць та Віталій Городецький.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook