Про нас
увійти | реєстрація

Василь Івегеш: "Певні труднощі з фінансуванням вже почали виникати"

категорія: Футбол | дата: 22 01 2013 | переглядів: 774
Василь Івегеш:

Наставник Тернополя розповідає про "внутрішню кухню" своєї команди

— Василю Петровичу, муніципали восени створили в своїй групі невелику сенсацію. Є передумови до продовження весняної частини в тому ж дусі?

— Сподіваємося на те, що клуб зможе витримати тягар фінансового навантаження, утримуючи команду, бо вже зараз певні труднощі почали виникати. Зарплатню нам виплатили повністю, а ось по преміальних виникли заборгованості.

— Чому?

— Наскільки зрозумів, керівництво клубу виявилося не готовим до того, що ми почнемо так багато вигравати. Але невдовзі має відбутися зустріч із мером міста (Сергій Надал. — А. П.), отож усі ці питання, сподіваюся, закриються.

— Іншими словами, виконавці перевершили сподівання роботодавців?

— Скажу так: у нас вірили, але не думали, що будемо, як для дебютанта, так багато вигравати. Не треба забувати, що наш клуб — бюджетний і фінансується з міської скарбнички. До речі, ця ситуація стала для нас великим уроком — надалі, по-перше, до кошторису закладатимуться додаткові резерви, а ще потрібно, щоби був окремий інвестор. У мене ж, як у тренера, претензій до виконавців немає, тож і виходить, що керівництво за нами не встигає (сміється).

— О цій порі, зазвичай, активно проходять тренувальні збори та перегляд новачків. Мабуть, до вашої команди, як до дебютанта, почали придивлятися селекціонери інших клубів.

— Бачите, коли брали участь у чемпіонаті області, то наших футболістів забирали клуби вищі за рангом просто так, нікого не питаючи. Професіональна ліга дає нам перевагу в тому, що тепер клуби зобов’язані з нами рахуватися, тож забрати до себе будь-якого футболіста «просто так» не можуть. Однак (неначе за помахом чарівної палички), всі, без винятку, клуби або й справді стали такі бідні, або просто придурюються, але всі хочуть наших футболістів безкоштовно. Мовляв, ось якби той чи інший був вільним агентом… Ми ж, навпаки, хочемо зберегти склад. А ось уже в міжсезоння (є така домовленість), якщо будуть пропозиції по гравцях, що задовольнятимуть усі сторони, то ми їх відпускатимемо.

— Чи багатьох футболістів можете недорахуватися?

— Скажу так: збереться колектив 21 січня, тоді й переглянемо кадри. За моєю інформацією, нині немає жодного футболіста, який би дав зрозуміти, що може чи хоче залишити Тернопіль. Дещо раніше розлучилися "полюбовно" з Михайлом Трофимчуком, але той залишив клуб за сімейними обставинами.

— Водночас наскільки зрозуміло, підвищуватися в класі — завдання не стоїть. Чи можна, виходячи з цього, а також враховуючи те, що бюджет клубу — невеликий і кожна копійка, як кажуть, на рахунку, зробити висновок, що команда не підсилюватиметься гравцями?

— Зараз у нас чимало дзвінків із багатьох регіонів України — юнаки просяться на перегляд. Так само багато агентів пропонують своїх підопічних. Але в нас завдання — залучити до лав якомога більше молоді саме з Тернопільщини. Якщо ж брати за амплуа, то можуть виникнути проблеми з воротарями, тож на цю позицію, цілком можливо, будемо переглядати кандидатів.

— Із планами, зрозуміло, вже визначилися…

— Безперечно. Щоправда, Анталіями та Іспаніями похизуватися не можемо (сміється). Однак радує те, що змінилося ставлення до нас з боку інших команд. Якщо торік практично ніхто не хотів проводити з нами контрольні матчі, то тепер зі спаринг-партнерами в нас проблем немає.

Джерело: УФ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook