Оболонь-2 – Нива. Гості виривають перемогу у Бучі

категорія: Футбол | дата: 20 09 2012

Фантастичний камбек вдався тернопільській Ниві у виїзному матчі проти дубля київської Оболоні. Програючи з рахунком (2:0), підопічні Ігоря Яворського зуміли відігратися та добити суперника — (2:4).

Матч між столичними "пивоварами" та гостями з Тернополя відкривав програму 11-го туру у Другій лізі. На заміській базі ФК Оболонь, що у Бучі (Київська обл.) півсотні глядачів побачили у виконанні команд шість голів.

Нива поступово набирає ті кондиції, які мала б демонструвати команда-претендент на вихід у Першу лігу. У попередньому турі тернополяни вдома здолали хмельницьке Динамо, тому вболівальники сподівалися і на подальшу перемогу над киянами. Але вже до 20-ї хвилини зустрічі Нива "горіла" з рахунком (2:0).

Гру команди розпочали не надто активно. Нива спробувала захопити ініціативу, але крім неточного удару Тараса Кабанова зі штрафного, нічим не запам’яталася. Ще у першому таймі у боротьбі з суперником травму отримав досвідчений Олександр Антонюк, який уступив місце на полі Оресту Янушу. Як виявилося згодом, Януш став одним із героїв камбеку Ниви.

Оболонь-2 поступово стала насідати на ворота Андрія Новака. Двічі гравці столичної команди "стріляли" з-за меж штрафного майданчику. З першим ударом впорався голкіпер, а згодом м’яч перевірив на міцність стійку наших воріт. Гол у ворота гостей відверто назрівав і не змусив себе чекати. В одній із атак на удар з дальньої відстані наважився Іващенко — м’яч залетів точно у кут воріт Ниви (1:0). А за хвилину стрімка атака господарів змусила Новака капітулювати вдруге. Оборона Ниви відверто забарилася та прогавила швидкісний рейд молодих киян. Кучеренко, обігравшись з партнером, опинився перед воротами тернопільської команди і не схибив (2:0).

Загалом футболісти Оболоні-2 відверто переважали Ниву у швидкостях. У першому таймі наша команда фактично не виходила з власної половини поля, а попереду у Кабанова та Кушки шансів зачіпитися за м’яч не було. Часто провалювався на своєму фланзі Ігор Швець, а також величезні претензії є до захисної лінії жовто-зелених.

У перерві головний тренер Ниви провів з гравцями серйозну виховну роботу і на другий тайм вийшла зовсім інша Нива — Нива, яка не залишила суперникам жодних шансів. Тепер уже Оболонь-2 притиснулася до власних воріт і відбивала атаки Ниви. На 50-ій хвилині гри "ювелірну" передачу від Ореста Януша головою замкнув Ігор Швець (2:1). А через десять хвилин господарі отримали і другий гол. Ігор Гребінський метрів із 30-ти загнав круглого у "шістку" воріт, які захищав Віталій Онопко (2:2).

У проміжку між голами Ниви поле достроково покинув Віталій Лівіцький (захисник Ниви цього дня святкував День народження — прим. sports.te.ua). Обрізка у центрі поля призвела до того, що футболіст Оболоні-2 виривався на побачення з Новаком. Захисник тернополян відверто програвав супернику у швидкості та пішов у підкат, зірвавши атаку господарів та отримавши червону картку від судді. Але за три хвилини по тому склади команд урівнялися. Олексій Черемісін свідомо вдарив ззаду по ногах Ореста Януша і слідом за Олегом Лівіцьким відправився за межі поля.

Незважаючи на вилучення центрального захисника, Нива не збавляла обороти. Підсилив гру у нападі досвідчений Анатолій Маткевич, який замінив Листопада. Він виконував всі стандартні положення команди, а згодом вивів жовто-зелених вперед. Анатолій Маткевич прекрасним ударом з 20-ти метрів забив під перекладину (2:3). А закріпив перевагу гостей Олександр Лакуста, який теж з'явився на полі у другому таймі. Маткевич зробив черговий навіс у штрафний майданчик, Рябцев влучив у перекладину, але м’яч відскочив до Лакусти, який розстріляв кіпера (2:4).

Після провального першого тайму, Нива зуміла зібрати волю у кулак та вибороти таку потрібну перемогу. Три очки дозволили підопічним Ігоря Яворського піднятися на третє місце у турнірній таблиці. Але все може змінитися 20 вересня, коли свої матчі проведуть решта команд Другої ліги.

Друга ліга (11-ий тур). Буча, тренувальна база ФК Оболонь, 19 вересня

Оболонь-2 – Нива 2:4

Голи: Іващенко 16, Кучеренко 17 – Швець 50, Гребінський 62, Маткевич 79, Лакуста 88

Нива: Новак, Гребінський, Лівіцький, Лазорик (к), Яневич, Антонюк (Януш 30), Листопад (Маткевич 54), Войтович, Швець (Рябцев 69), Кабанов (Шляховий 83), Кушка (Лакуста 66)

Попередження: Козак, Яковенко, Шевчук, Бондаренко, Януш

Вилучення: Лівіцький (Нива) – фол ост анньої надії, Черемісін (Оболонь-2) – груба гра