Нива – Динамо. Два різні тайми

категорія: Футбол | дата: 16 09 2012

У 10-му турі Другої ліги тернопільська Нива нарешті "розродилася" перемогою над хмельницьким Динамо. Програвши перший тайм з рахунком (0:1), жовто-зелені після перерви відвантажили суперникам три м’ячі.

Востаннє на власному полі футболісти Ниви тішили вболівальників перемогою ще у тернопільському дербі, обігравши ФК Тернопіль з рахунком (1:0). Але пройшло ще два тури і публіка знову отримала позитивний результат від команди, щоправда без "валідолу" не обійшлося.

Перший небезпечний момент у грі виник біля воріт Динамо і одразу ж претендував на статус гольового. Олександр Антонюк вдало навісив з флангу, Кабанов головою перевів на Кушку, але з ударом останнього впорався голкіпер, перевівши м’яч на кутовий. За мить вже сам Тарас Кабанов опинився у вигідному становищі, але переграти голкіпера Динамо йому не вдалося. Змарнувавши кілька нагод, Нива, як говорить відоме футбольне правило, пропустила. Після удару гравця гостей м’яч зрикошетив від Лазорика та опинився у сітці воріт (0:1). Загалом один із лідерів Ниви Микола Лазорик у першому таймі достатньо помилявся.

Швидко відігратися Ниві не вдалося, хоча моменти для цього були неабиякі. Листопад стріляв здалеку, Кабанов кілька разів не влучав по воротах, а ще у одному епізоді гостей врятувала стійка. Під завісу першого тайму хмельничани перехопили ініціативу і гостріше стало біля штрафного майданчика Ниви. Проте удари футболістів Динамо були або ж неточними, або ж їх нейтралізували захисники.

З початком другого тайму Нива почала штурмувати володіння Юрчука. Надзвичайно активний Кабанов втратив хороший момент на старті другої половини матчу. А згодом новачок Ниви Ігор Швець перевірив на міцність стійку воріт Динамо. А на 55-ій хвилині стадіон святкував гол Кабанова. Досвідчений форвард у штрафному майданчику суперників розібрався із захисником та пробив повз воротаря (1:1). Для екс-футболіста Карпат та Волині це другий поспіль гол у футболці тернопільської команди. У минулому турі він відзначався у Стрию.

Незадовго після взяття воріт хмельничани залишилися у меншості — другу жовту картку отримав Осокін. Після цього підопічні Вадима Крохана остаточно "поплили". Протягом кількох хвилин у середині другого тайму Нива відзначилася двічі. Дебютним голом за команду відзначився Ігор Швець (2:1), а згодом п’ятий гол у сезоні на свій рахунок записав Сергій Кушка (3:1). Зробивши справу, Нива дещо заспокоїлася, але до завершення основного часу володіла перевагою.

Лакуста, який з'явився на полі замість Кабанова, як завжди був активним попереду, але відзначитися знову не зумів. У другому таймі сталася ще одна подія, яку не можна оминути увагою. Після тривалої відсутності до складу Ниви повернувся досвідчений Анатолій Маткевич. Саме на його відсутність нарікав Ігор Яворський. Футболіст, нагадаємо, травмувався ще у першій грі сезону у Херсоні. Анатолію зробили операцію у Києві і лише тепер він зумів відновитися.

Перемога та повернення ключового виконавця, безумовно, додасть впевненості Ниві. Попереду на команду чекає непросте випробування у Києві, де підопічні Ігоря Яворського поміряються силами із столичною Оболонню-2.