Скала – Нива. Жовто-зелені вистояли у Стрию (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 11 09 2012

Другий матч поспіль для тернопільської Ниви завершується нічийним результатом. У 9-му турі Другої ліги підопічні Яворського поділилися очками з стрийською Скалою. Дебютним голом за Ниву відзначився ветеран Тарас Кабанов.

У Стрию Нива швидше за все здобула одне очко, аніж втратила два. Адже результат поєдинку цілком міг бути на користь господарів, які, особливо у другому таймі, змарнували низку нагод. Яскраво виділявся у формі Скали тернополянин Володимир Пришнівський. Колишній гравець Ниви і сам пробивав і результативні передачі партнерам роздавав, але відзначитися у воротах колишнього клубу йому не вдалося.

Зі старту суперники задали хороший темп гри, діючи на високих швидкостях. Нива більше володіла ініціативою, але саме господарі вперше потурбували Новака. Дмитренко, вирвавшись на оперативний простір, завдав потужного удару метрів із 30-ти, але голкіпер Ниви не пустив круглого у ворота. А вже за лічені хвилини його візаві — Василь Шпук, діставав м’яч із сітки своїх воріт.

Після розіграшу штрафного удару м’яч потрапив до Олександра Антонюка, який не роздумуючи виконав простріл у штрафний майданчик. Залишеному без опіки Тарасу Кабанову залишалося лише пробити повз голкіпера. З цією задачею екс-футболіст збірної України впорався, відкривши рахунок у грі та лік своїм голам за Ниву (0:1).

Пропустивши, Скала активізувалася та влаштувала штурм воріт гостей. Почергово з різних дистанції стріляли Басараб та Іванов. А удар Басараба під завісу першого тайму прийняла на себе поперечина воріт Андрія Новака.

Після перерви настав час молодого форварда Скали Василя Цюцюри. 18-річний нападник приніс перемогу своїй команді у попередній грі. Цього разу точним ударом він подарував стриянам нічию. Другий поспіль вихід на побачення з Новаком завершився вдало для Василя Цюцюри на 48-ій хвилині гри (1:1). Асистував йому вищезгаданий Пришнівський, який у другому таймі заграв ще активніше.

Нива після перерви грала на відбій. Ігор Яворський провів ряд замін для підсилення захисту, адже суперники неабияк тиснули на ворота тернополян. З моментів Ниви варто відзначити лише удар Кабанова головою, але круглий влучив у хрестовину воріт. Наприкінці поєдинку молоді футболісти Скали продовжували терзати оборону Ниви, але вирвати перемогу нашим опонентам не вдалося.