ФК Тернопіль завершив рік поразкою від рівненського Вересу

категорія: Футбол | дата: 18 11 2016

За важких умов довелося провести матч 20-го туру Першої ліги у Тернополі місцевим муніципалам та рівненському Вересу.

Сильні снігопади у Тернополі змусили керівництво ФК Тернопіль та міського стадіону кинути усі сили на розчищення снігових заметів на футбольному полі. Три дні роботи фактично не припинялися і у підсумку судді таки дозволили провести матч у Тернополі.

Але радості від цієї гри у господарів було мало. Тернополяни поступилися з рахунком 0:1 і йдуть на зимову перерву останніми у турнірній таблиці Першої ліги. Переможний м'яч провів Дмитро Козьбан наприкінці першого тайму, скориставшись помилкою тернопільського воротаря. Також наприкінці гри червону картку отримав один з лідерів Тернополя Віталій Богданов.

Чи переживе зимову паузу і без того проблемний тернопільський клуб вболівальники дізнаються уже наступного року.

ФК Тернопіль - Верес 0:1

Гол: Козьбан 42

ФК Тернопіль: Воробей, Червонецький, Дорі, Вонс, Богданов, Полянчук, Солонинко (Гром'як 81), Курило, Клекот, Бабич, Соколовський

Верес: Когут, Козьбан, Западня (Герасимець 90), Борзенко, Зозуля, Кучеров, Коблюк (Сікорський 58 (Ралюченко 77), Сергійчук, Білий, Степанюк, Неплях

Попередження: Клекот 66, Дорі 86 — Білий 34, Сергійчук 57, Западня 82

Вилучення: Богданов 87