Про нас
увійти | реєстрація

Перший віце-президент ФФУ каже, що ФК Тернопіль заслуговує на атестат професійного клубу

категорія: Футбол | дата: 31 05 2012 | переглядів: 939
Перший віце-президент ФФУ каже, що ФК Тернопіль заслуговує на атестат професійного клубу

29 травня, перший віце-президент ФФУ, заслужений юрист України, керівник спортивно-медичного комітету та комітету з атестації футбольних клубів, член виконкому та Президії ФФУ Сергій Стороженко провів он-ланй прес-конференцію. Відповідаючи на одне з запитань, пан Сергій зазначив, що ФК Тернопіль заслуговує на атестат професійного клубу.

Отож, Сергію Стороженку було задано наступні запитання: "Вважаєте доцільним атестувати клуби з муніципальним фінансуванням? Скоріш за все ФК Тернопіль допустять до участі у Другій лізі. Яким чином вони будуть ділити з ФК Нива єдиний міський стадіон?"

— В процесі проходження процедури атестації ФК Тернопіль довів свою життєздатність і відповідність мінімальним стандартам всіх обов’язкових критеріїв, — відповів Сергій Стороженко. — Звичайно, муніципальна влада повинна усвідомлювати всі ризики такої організаційної форми існування. Але ставити перепони на шляху бажання людей створити футбольний клуб, на мій погляд нерозумно. Життя дасть відповідь на всі питання. Щодо стадіону. В практиці європейського футболу є достатньо прикладів, коли два клуби проводять матчі на одному стадіоні. Наприклад, Інтер і Мілан.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook