Фінальна частина студліги: чернівецький Університет здолав ФК Тернопіль у серії пенальті (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 17 05 2012

17 травня на тернопільському міському стадіоні розіграли призові місця ХІ чемпіонату України з футболу серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

У боротьбі за 3-4 місце зійшлися команди з Харкова — Зооветакадемія та сімферопольський КЕІ КНЕУ. Кримчани, які напередодні поступилися ФК Тернополю з розгромним рахунком (6:0), так і не змогли забити суперникам бодай одного голу і програли боротьбу за "бронзу" — (3:0). А вже за годину на поле вийшли головні дійові особи фіналу — ФК Тернопіль-Педуніверситет та чернівецький Університет.

І вже на перших хвилинах зустрічі чернівецька команда вийшла вперед, реалізувавши вихід сам-на-сам (0:1). Загалом гості відверто перебігали гравців Тернополя та мали ще кілька нагод вразити ворота Мазура у першому таймі. Але після перерви підопічні Івегеша та Назаренка влаштували облогу воріт Університету і Роман Годований зумів заштовхати круглого у сітку (1:1).

Коли до фінального свистка арбітра залишалося кілька хвилини команди влаштували гольову перестрілку. Спершу футболіст Університету замкнув простріл партнера з правого флангу (1:2), але вже за хвилину Роман Гаврилюк, скориставшись метушнею у штрафному гостей відновив рівновагу у рахунку (2:2). Отож, за регламентом студентського чемпіонату додаткового часу у разі нічиї не передбачено, а тому довелося пробивати серію одинадцятиметрових.

У відповідальний момент схибив тернополянин Богдан Семенець, удар якого міг стати для ФК Тернопіль-ТНПУ чемпіонським. А другою помилкою Романа Годованого вже сповна скористалися футболісти Університету, які вибороли чемпіонство — (4:5) у серії післяматчевих пенальті.

У номінації кращий гравець ХІ чемпіонату переміг Ігор Пердута (Тернопіль-ТНПУ), кращим голкіпером визнали Юрія Бахтіярова (Університет), а у списку бомбардирів рівних не було Андрію Александрову (КЕІ КНЕУ).