Фінальна частина студліги: ФК Тернопіль та чернівецький Університет розіграють чемпіонство (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 16 05 2012

16 травня у Тернополі стартувала фінальна частина ХІ чемпіонату України з футболу серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

Нагадаємо, що на центральному стадіоні міста чотири команди — Зооветакадемія (Харків), КЕІ КНЕУ (Сімферополь), Університет (Чернівці), ФК Тернопіль-Педуніверситет — розігрують звання чемпіона та путівку до Іспанії на чемпіонат Європи серед студентів.

Першу путівку до фіналу здобула команда Університет, яка у півфіналі переграла харківську Зооветакадемію (3:1). Згодом на футбольне поле вийшли тернополяни та сімферопольці, яким довелося грати під акомпанемент зливи. Сильний дощ, що тривав протягом всього поєдинку, звісно, вплинув на якість гри, але жодним чином не повпливав  на результат для ФК Тернопіль, який в одні ворота "виніс" суперників.

Господарі поля з перших хвилин розпочали активний натиск на ворота кримчан. Двічі головою із вбивчої позиції пробивав Роман Годований, але найбільше шансів забити мав півзахисник полтавської Ворскли Ігор Пердута. Він двічі виходив із кіпером КЕІ КНЕУ на побачення, але спочатку затягнув із ударом, а потім м’яч потрапив у стійку. Рахунок у першому таймі відкрив захисник педагогів з Тернополя — Василь Коваль, який точно пробив у дальній від голкіпера кут (1:0).

Найбільш реальну нагоду на взяття воріт, гості з Сімферополя отримали на перших хвилинах другого тайму. Після виконання штрафного удару метрів з 30-ти, м’яч від рук Руслана Мазура влучив у стійку воріт. Надалі на полі спостерігалася лише одна команда — ФК Тернопіль-Педуніверситет. Спершу Богдан Семенець головою розстріляв ворота після кутового від Пердути (2:0), а за хвилину той же Семенець з передачі того ж Пердути, встановив рахунок (3:0). Згодом Ігор Пердута відзначився сам, реалізувавши пенальті (4:0), а Богдан Семенець оформив хет-трик (5:0). Остаточно добив КЕІ КНЕУ капітан Тернополя Сергій Полянчук, який реалізував вихід один на один (6:0).

Отож, 17 травня о 9.30 Зооветакадемія та КЕІ КНЕУ розіграють бронзові нагороди. А о 12.30 матчем Тернопіль-Університет визначать чемпіона.