Про нас
увійти | реєстрація

Тернопіль матиме ще одного представника у футбольній Другій лізі

категорія: Футбол | дата: 17 05 2012 | переглядів: 1527
Тернопіль матиме ще одного представника у футбольній Другій лізі

Чітко вибудувана "футбольна піраміда" та інфраструктура ФК Тернопіль вказує на те, що цього року місто отримає другу професійну команду. Комунальний клуб нині виступає одразу "на кількох фронтах" і навіть грає трьома повноцінними складами.

— Уже реконструювали стадіон, є навчально-тренувальна база, автобус та офіс, — каже директор Тернопільського стадіону Ярослав Колісник. — За висновками спеціалістів, це — на 99% гарантує, що ми пройдемо атестацію цього року. Разом із нами заявку на участь у другій лізі подали ще три команди.

Отже, на футбольній мапі України скоро цілком може з'явитися нова професійна команда — ФК Тернопіль. Ця структура жодним чином не має стосунку до тернопільської Ниви —0 клубу, який уже давно виступає серед професіоналів. Наразі керівництво команди активно "просуває" атестацію та сподівається, що вже незабаром клуб таки отримає дозвіл та буде виступати у другій лізі.

— Є п’ять критеріїв атестації футбольних клубів України, — додає Ярослав Колісник. — ФК Тернопіль пройшов усі. Не вирішені лише кілька питань — бракує прес-центру, існує питання туалетів і медичної кімнати. Саме в останній можна брати допінг-проби. Утім, ці питання — відтерміновані.

Комунальний футбольний клуб уже оцінили спеціалісти з Федерації футболу України. Вони вивчили інфраструктуру клубу не лише на папері, а й на власні очі переконалися у тому, що ФК Тернопіль забезпечений усім необхідним.

— Комісія, яка приїжджала у Тернопіль, залишилися задоволеними всім, — додає пан Колісник. — Ми створили офіс футбольного клубу Тернопіль, є керівництво, бухгалтерія, триває вся необхідна робота.

Нині у команді, як він каже, на аматорському контракті перебуває 41 футболіст. Вони належать до різних вікових груп. У разі переходу Тернополя у професійний футбол із ними підпишуть нові угоди. Тепер футболісти виступають одразу на кількох футбольних "фронтах" — у студентському чемпіонаті, в аматорській лізі, на чемпіонаті області, а також у молодіжці Тернополя.

— Із 15 до 17 травня у Тернополі буде фінал студентської ліги з футболу, — каже пан Колісник. — Переможець поїде в Іспанію на чемпіонат Європи серед студентів.

Чи буде виступати Тернопіль у професійній другій лізі, стане відомо наприкінці травня. Утім, Ярослав Колісник не має жодних сумнівів у тому, що це станеться.

— У разі отримання професійного статусу бюджет команди буде становити два мільйони гривень, — каже він. — Плануємо більшу частину цих коштів залучити зі сторони, але певну суму — на основні потреби — візьмемо із міського бюджету.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook