Про нас
увійти

До флорболу долучили депутатів та журналістів (ФОТО)

категорія: Флорбол | дата: 27 08 2013
До флорболу долучили депутатів та журналістів (ФОТО)

24 серпня в рамках спортивного містечка, що організував відділ спорту міськради, відбувся турнір з флорболу присвячений святкуванню Дня Незалежності України.

У турнірі взяло участь 5 команд. Дебютантами флорболу стали одразу три команди: тернопільської облдержадміністрації, місьої ради та команда Кореспондент. Вони змагалися вже з досвідченими юніорами команди Шторм та командою ФлК Тернопіль, що представляє наш край у Вищій лізі чемпіонату України.

— Щороку Тернопільська обласна федерація флорболу організовує показові виступи та турніри на Центральній площі міста, що дає змогу мешканцям дізнаватись про цікавий та новий для них спорт — флорбол. Перехожі із захопленням спостерігають за матчами, охоче цікавляться історією цього спорту та проявляють інтерес щоб спробувати пограти самим. Приємно що до турніру долучились нові команди та люди керівних ланок міста та області. Це був крок у глобальнішу популяризацію флорболу на рівні вищого керівництва, — коментує події тренер ФлК Тернопіль Володимир Смолка.

Результати турніру:

ФлК Тернопіль – Кореспондент — (6:1)

Шторм – ОДА — (1:1)

Міська рада – Шторм — (0:2)

ОДА – ФлК Тернопіль — (0:2)

Шторм – Кореспондент — (1:3)
ФлК Тернопіль – Міська рада — (3:2)

ОДА – Кореспондент — (0:2)

ФлК Тернопіль – Шторм — (6:3)

Міська рада – Кореспондент — (2:4)

ОДА – Міська рада — (3:3)

Переможцем турніру очікувано став ФлК Тернопіль, що здобув 4 перемоги (12 очок). Бійцівський характер кореспондентів приніс їм друге місце (9 очок), Шторм заняв 3-є місце з 4 очками, а команда ОДА була четвертою з 2 очками. Міська Рада у свій актив здобула лише 1 очко і посіла останнє, втішне місце. Всі учасники були нагороджені призами та грамотами, здобули неймовірні позитивні емоції та переконались що грати у флорбол — це круто!

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook