Кікбоксери з Тернополя на чемпіонаті України здобули 7 медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 30 03 2012

23-25 березня у Чернігові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих (версія WPKA) та юнаків і юніорів (версія WKF).

Тернопільщину на всеукраїнських змаганнях представили 7 спортсменів, серед яких були дві дівчини, а також два юніори. У категорії до 55 кілограмів дві золоті медалі у видах фул-контакт та лоу-кік здобула Ольга Каліщук. Другою у фул-контакті та третьою у лоу-кіку була Оксана Буцик, яка виступала у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Срібну нагороду також виборов тернополянин Віталій Огірок. На шляху до фіналу наш спортсмен двічі нокаутував суперників із Чернігова та Полтави. Але у поєдинку за "золото" наш земляк програв, хоча й відправив суперника по ходу зустрічі у нокдаун. З травмою завершував поєдинок Артем Бутин, який став бронзовим призером чемпіонату України. Незважаючи на біль, тернопільський кікбоксер зумів довести бій до кінця.

Третє місце у ваговій категорії до 30 кілограмів виборов наш юніор — Максим Левиський. 9-річний спортсмен вже вдруге у своїй кар’єрі завершив подібні змагання у трійці призерів. А от Олександру Устимчуку (категорія до 35 кг.) посісти призове місце не вдалося.

Всі спортсмени тренуються у тернопільському Палаці спорту під керівництвом Олександра Валентиновича Дульнєва. Тренер оцінив виступ своїх підопічних позитивно, але дорікнув суддям.

— У чемпіонаті України взяло участь 520 учасників, і більшість із них були діти, — каже Олександр Дульнєв. — Ми робили ставку на Ігоря Блаженка, але йому перемогти не вдалося. Дещо пощастило нашим дівчатам, адже у їхніх категоріях були відсутні досвідчені спортсменки, які у цей час брали участь у міжнародних змаганнях. Загалом я задоволений результатом спортсменів, але розчарувало суддівство. Інколи арбітри відверто підсуджували своїм.

Зараз тернопільські кікбоксери готуються до наступних змагань. З 26 до 28 квітня у Хмельницькому відбудеться чемпіонат України серед дітей та студентів.