Про нас
увійти

Кікбоксинг. Перемогли тернопільські спортсмени

категорія: Єдиноборства | дата: 18 03 2012
Кікбоксинг. Перемогли тернопільські спортсмени

У приміщенні спорткомплексу СК "Тернопіль" (Ринг) відбувся  відкритий  чемпіонат області з кікбоксингу за версією WAKO, присвячений року  спорту та здорового способу життя.

Змагання проводили  управління з питань фізичної культури і спорту обласної держадміністрації (керівник І.Побер), ТОО ФСТ "Спартак" (В.Приймак), спортивно-оздоровчий клуб "Тернопіль" (С.Колесник), пише Свобода.

Боротьбу за  призові місця вели 5 команд — ДЮСШ "Спартак" — СК "Тернопіль", спортклуб "Поєдинок" (Тернопіль), спортклуб "Воля" (Тернопіль), спортклуб "Чемпіон" (с.Великі Бірки), команда з Чорткова. Серед 60 спортсменів були 8 кандидатів у майстри спорту,  6 першорозрядників, 4  спортсмени другого і 11 — третього розрядів. Проведено більше 30 поєдинків. Зауважимо, що в змаганнях брали участь і жінки.

Перше місце посіла команда ДЮСШ "Спартак" — СК "Тернопіль", вихованці якої завоювали 12  перших, 8 других і 5 третіх місць. Тренери — С.Колесник, І.Кріль, В.Стасишин, В.Антошків, А.Горлечко. Другий результат  у спортивного клубу "Поєдинок" (11, 2, 2). Третій — спортивного клубу "Воля" (1, 4, 1).

Команди-переможці нагороджені  кубками, спортсмени — грамотами, медалями та солодкими подарунками. Обласні баталії з кікбоксингу проводилися у  рамках підготовки до чемпіонату України, який відбудеться у кінці березня у Чернігові.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook