Про нас
увійти

Тернопільські борці взяли участь у двох Міжнародних турнірах

категорія: Єдиноборства | дата: 09 01 2012
Тернопільські борці взяли участь у двох Міжнародних турнірах

Спочатку в Береговому на Закарпатті, де під гаслом "Спорт без кордонів" відбувся міжнародний юнацький новорічний турнір, серед 350 учасників із десяти українських областей, Угорщини, Румунії та Сербії відзначилися і п’ятеро наших земляків.

У суперечці атлетів, не важчих 42 кілограмів, не було рівних учню ЗОШ №27 Петрові Матлаху. Його товариш по навчанню Віктор Заоборний удостоєний "срібла". А нагороди за третє місце вибороли Віктор Вівчар і Данило Копестинський із Української гімназії імені Івана Франка та учень ЗОШ №10 Роман Пелих. Усі хлопці займаються під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Телебана і майстра спорту Володимира Лучанка.

А ще один їх підопічний, учень ЗОШ №21 Алекс Паласюк, провівши сім сутичок, відшукав стежину до п’єдесталу шостого Міжнародного турніру серед юнаків і молоді, що напередодні новоріччя традиційно проводиться в Рівному. Зробити це, повірте, теж було дуже непросто. Адже за нагороди змагалися понад півтори сотні атлетів із восьми областей України, а також їх ровесники з Польщі, Німеччини і Литви. Тому третє місце, без сумніву, успіх. У той же час вихованцю заслуженого тренера України Анатолія Лосєва Олександрові Гульці трохи не пощастило. Змушений був задовольнитися четвертою позицією.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook