Про нас
увійти

Відбувся відкритий чемпіонат Тернополя з кікбоксінгу

категорія: Єдиноборства | дата: 08 12 2011
Відбувся відкритий чемпіонат Тернополя з кікбоксінгу

Змагання пройшли на базі спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (РИНГ, вул.15-Квітня,6в). Участь у ньому брали діти, юнаки та дорослі, загалом 67 чоловік.

Чемпіонат присвячений Дню створення  Збройних Сил України, за програмою "Юний спартаківець". Змагання організовані і проведені спільно управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму  Тернопільської міської ради, ТОО ФСТ  "Спартак" та ТМГО "Спортивно-оздоровчий клуб "Тернопіль".

- В змаганнях взяло участь 6 команд : об’єднана команда ТМГО "СК "Тернопіль" ДЮСШ "Спартак", СК "Поєдинок", м. Тернопіль, СК "Скілур", місто Тернопіль, СК "Воля", м. Тернопіль, команда м. Козова,  СК "Пантера", місто Чернівці, - повідомляють організатори. - Загальна  кількість учасників по заявках налічує  67 чоловік. Всі учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками, отримали фрукти та солодощі.

Заступник мера міста Тернополя Леонід Бицюра нагородив за кращу техніку ведення бою Ігоря Блаженка (СК "Поєдинок") та за волю до перемоги  Петра Мазярчука (СК "Тернопіль" - ДЮСШ "Спартак") грошовими призами в розмірі 100 грн.  Також меценат і приватний підприємець Олег Стадник за кращий поєдинок в ваговій категорії до 33 кг нагородив юних кікбоксерів  Олександра  Устимчука та Андрія Калинюка (вік 9-10 років) грошовими призами в розмірі 50 грн. Судив змагання Колесник С.Є.

Джерело: Газета Місто

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook