Збаразькі борці зайняли четверте місце

категорія: Єдиноборства | дата: 22 12 2011

Дев’ять з десяти спортсменів борцівської команди збаразького клубу "Чемпіон" привезли додому призові місця з Міжнародного турніру, що відбувся 10-11 грудня у німецькому місті Люккенвальде.

Змаганням передували тренувальні збори, у яких взяли участь поляки, українці, росіяни та  німці. Також юні спортсмени мали насичену розважально-пізнавальну програму. Збаразька делегація побувала на екскурсіях у Берліні, діти побачили знаменитий Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота, музей древнього Риму, відпочили в аквапарку. Тож до відповідальних змагань хлопці підійшли сповнені вражень, емоцій від побаченого та нових знань, отриманих від тренувальних занять  з майбутніми суперниками.

В турнірі взяли участь майже дві сотні юних борців з 29 команд чотирьох країн − України, Росії, Польщі, всіх клубів Німеччини. В результаті збаразькі чемпіонівці зайняли четверте місце. А в  особистому заліку серед молодших юнаків перемогу здобули Андрій Жезняк ( вагова категорія 25 кг) та Андрій Ткач (27 кг).

Другі місця вибороли Олександр Михальський (42 кг) та Володимир Михайловський (46 кг). Бронзовим призером став Олександр Бебко (31 кг). Роман Михайловський у категорії 46 кг посів п’яте місце.

Серед старших юнаків "золото" вибороли Максим Безпалько (38 кг) та Андрій Хариш (46 кг).

"Бронза" − у Олександра Петровського (69 кг) та Василя Шпака(85 кг).

− Відрадно, − каже тренер збаразьких борців Петро Король, − що у  списку наших чемпіонів з’являються нові імена. Кілька останніх змагань поспіль почав проявляти свої здібності  дев’ятирічний Андрій  Ткач. Його уже побоюються навіть сильні німецькі суперники. Непогано боровся і Андрій Жезняк. Переріс себе Максим Безпалько − у цих змаганнях він уже почав перемагати тих, кому лише минулого року  поступався в майстерності. Тобто старання і праця приносять очевидний результат. Проте на досягнутому зупинятися ні в якому разі не можна. Адже суперники також на місці не стоять, а посилено тренуються у чудових сучасних залах.

***

Після приїзду з Німеччини Андрій Ткач став переможцем ще одного турніру − відкритого Кубка Тернополя серед дітей  2001 року народження і молодших, який відбувся 17 грудня. Друге місце на цих змаганнях виборов збаражанин Іван  Крушанський.

Джерело: Народне Слово