Про нас
увійти

Завершився міжнародний турнір з вільної боротьби (+ ФОТО)

категорія: Єдиноборства | дата: 22 11 2011
Завершився міжнародний турнір з вільної боротьби (+ ФОТО)

В турнірі взяли участь близько 200 юнаків 1995-1996 років народження з Молдови, Росії, Білорусі, Литви, Латвії,  Азербайджану та різних куточків України.

За результатами змагань чемпіонами у десяти вагових категоріях стали тернополяни Сергій К;ачура (69 кг) та Володимир Ізанський (85 кг), бронзові нагороди отримали тернопільські борці Валерій Рибін (42 кг) та Костянтин Парфинюк (100 кг), серед представників Тернопільщини також чемпіоном змагань  став Олександр Юзвак з Борщова ( 42 кг) та українські борці Максим Трохимчук з Білої Церкви (46 кг), Андрій Яценко з м.Українка(50 кг),  Іван Хамбір (58 кг), Артур Воскобійник (63 кг) та Богдан Попков (76 кг) з м.Бровари  Київської області Станіслав Попов з м.Сарата Одеської області (54 кг) та Сергій Вовченко з Миколаїва  (100 кг).

Таким чином у всіх вагових категоріях чемпіонами змагань стали українські борці. Також призові місця завоювали спортсмени з молдовських міст Кишиньова і Комрата, російського Калінінграда, білоруського Могильва та українських міст Чернівців, Львова, Бурштина та Сум. 

В номінаціях були нагороджені "Кращий борець турніру" Сергій Качура з Тернополя, "За кращу техніку" Іван Хамбір з Броварів, "За волю до перемоги" Володимир Пріліпкін з Калінінграда, "Кращі борці Тернопільщини" Володимир Ізанський та Олександр Юзвак, "Кращий тренер" Андрій Ампілогов з ВУФК Броварів та "Кращий судя" Олександр Куриляк з Тернополя.      

Турнір проходив в приміщенні спортзалу ТНПУ ім.Володимира Гнатюка. Організували спортивний пам’ятний захід СК ім.Б.Сцібайла "ГалТер’S", Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді "Дружба", Тернопільська обласна федерація вільної боротьби, Тернопільська КДЮСШ-1 спільно з Тернопільською міською радою та Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Тернопільських організацій Асоціації спортивної боротьби, Українського реєстрового козацтва, Національного олімпійського комітету та Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Подяка за сприяння висловлюється  борцям, вихованцям Богдана Сцібайла, БФ "Подоляни", ВАТ "Тернопіль-готель", Готель Галичина, БФ "Наше майбутнє", Клубу RIVERPOOL, Компанії Захід,  "ТОВ "Аскор-Україна" та всім хто долучився до організації заходу.          

За інформацією президента СК ім. Б. Сцібайла "ГалТер'S" Ігоря Сцібайла

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook