Віталій Ляховський — третій на чемпіонаті Світу з Кіокушин–кан карате (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 20 12 2012

З 7 по 9 грудня у Москві (Росія) відбулась друга відкрита першість Світу з Кіокушин–кан карате серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок. Першість проходила в Московському центрі бойових мистецтв.

У змаганнях взяли участь 337 спортсменів, що представляли 35 країн світу: Австрію, Азербайджан, Арменію, Афганістан, Біларусію, Болгарію, Німеччину, Голландію, Грузію, Замбію, Іран, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Киргизію, Китай, Коста-Ріку, Кувейт, Латвию, Ліван, Малайзію, Нову Зеландію, Польщу, Румунію, Сербію, США, Таджикістан, Україну, Францію, Чехію, Шрі-Ланку, Південну Корею, Японію і Росію.

Розігрувалося 112 медалей в відповідних 28-и віково-вагових категоріях. За умовами турніру кожна країна мала право представити 2 команди: збірну національної федерації Кіокушин-кан та збірну інших федерацій карате.

У складі збірної України національної федерації брав участь і наш земляк Ляховський Віталій (кандидат в майстри спорту України , член національної збірної України , вихованець комплексної дитячо-юнацької школи №1 та Тернопільської обласної федерації Кіокушинкан карате-до Ренмей).

У першому поєдинку Віталій переміг спортсмена із Казахстану, а у другому здолав болгарина. На жаль, він програв росіянину і посів 3-є місце у категорії 16-17 років до 65 кілограм.

Вже чотири роки поспіль Віталій тренується під керівництвом тренера вищої категорії, багаторазової чемпіонки України, призерки Європи та учасниці чемпіонату світу 2009 року, майстра спорту України з карате серед жінок Чубатої Тетяни .

Пригадуючи минулий рік, вихованці КДЮСШ№1 Ляховський Віталій, Петришен Микола і Мельничук Юля брали участь у першій відкритій першості Світу. Хлопцям тоді не пощастило, а Юля стала срібною призеркою Світу-2011 серед юніорок у категорії 55+кг.

На цьому чемпіонаті були зібрані найкращі спортсмени, а тому і нагороди, звичайно ж, отримали не всі. До перемоги йшли наполегливо і своїми двобоями гідно представляли країну. Отже, Україна здобула 4 нагороди.

У збірній національної федерації Кіокушин-кан України призерами 2-ї Відкритої першості світу стали: Ігор Мазур (м. Миколаїв, тренер В.Гішко); Віталій Ляховський (м. Тернопіль, тренер Т.Чубата).

У 2-й збірній від України призерами першості світу стали: Анна Бабич (м. Буча, тренер І.Петренко); Анастасія Ходаковська (м. Миколаїв, тренер Д.Озєров).