Відбувся відкритий чемпіонат міста Тернополя з кікбоксінгу за версією W.P.K.A

категорія: Єдиноборства | дата: 20 12 2012

15-16 грудня 2012 року відбувся відкритий чемпіонат міста Тернополя з кікбоксінгу за версією W.P.K.A., присвячений Дню Святого Миколая, організований спільно з Управлінням у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, Обласною федерацією кікбоксінгу W.P.K.A. (Колесник С.Є.) та Тернопільською міською громадською організацією "Спортивно-оздоровчий клуб "Тернопіль".

Чемпіонат проходив на базі спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (РИНГ) по вул. 15-Квітня,6в.

У змаганнях взяли участь шість команд:

СК "Тернопіль" (Колесник С.Є.); міська ДЮСШ "Спартак" (Приймак В.М.); спортклуб "Чемпіон" (Шмигель Г.Ф.); спортклуб "Скілур" (Аркуша Т.І.); спортклуб "Поєдинок" (Левицький П.); спортклуб "Воля" обласної федерації Кіокушинкан карате-до (Чубата Т.Б.).

Серед 45 учасників були :

3 спортсмени ІІІ розряду, 2 спортсмени ІІ розряду, 4 спортсмени І розряду, 7 спортсмени КМС.

На рингу було проведено 27 відбіркових та 16 фінальних поєдинків. За результатами змагань І місце посіла команда міської ДЮСШ "Спартак"-СК "Тернопіль":

1-х місць – посіло 15 спортсменів, 2-х місць – посіло 12 спортсменів, 3-х місць - посіло 8 спортсменів.

Друге командне місце завоювала команда "Воля" обласної федерації кіокушинкан карате-до. Третє командне місце — спортивний клуб "Скілур".

Переможці нагородженні грамотами, медалями , цінними подарунками, команди переможці отримали кубки від Управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.