Тернопільські спортсмени зайняли перше місце на кубку Світу з кікбоксингу

категорія: Єдиноборства | дата: 11 10 2012

Тернопільські спортсмени зайняли 1 командне місце на Кубку світу з кікбоксингу в розділі "фулконтакт", який проходив з 4 по 8 жовтня у місті Ялта.

Участь у змаганнях приймали близько 250 учасників з України, Туреччини, Франції, Італії, Росії, Азейбарджану, Киргизії, Такжикистану, Узбекистану, Казахстану, Марокко, Вірменії.

Тернопільську команду представляли 6 спортсменів, які тренуються у муніципальному Палаці Спорту. В категорії 51 кг. тернополянин Романський Богдан переміг в півфіналі бійця з Киргистану, а у фіналі з Казахстану. В категорії 54 кг. наш земляк Дідкун Богдан у півфіналі виграв у бійця з Росії.

В категорії 60 кг. тернополянин Александрівський Іван в півфіналі переміг Узбецького бійця. В категорії 63 кг. тернополянин Огірок Віталій в першому поєдинку переміг спортсмена з Вірменії, а в другому — спортсмена з Азейбаржану. В категорії 71 кг. Худзік Ігор переміг в півфіналі бійця з Франції, а у фінальному бої переміг нокаутом бійця з Росії. В категорії 81 кг. Худзік Василь півфінальний бій виграв у спортсмена з Такжикистану.