Тернополяни — у призерах кубка Європи з кікбоксінгу

категорія: Єдиноборства | дата: 05 10 2012

Тернопільські кікбоксери Володимир Антошків та Олександр Бриткін прославили наше місто на європейському рівні. Хлопці завоювали срібні та бронзові нагороди на ІІ Кубку Європи з кікбоксінгу серед дорослих по версії WAKO (всесвітня асоціація кікбоксерських організацій) по розділах фул-контакт, лоу-кік та К1.

Змагання проходили з 26 по 30 вересня 2012 року в м. Києві. В Кубку взяли участь спортсмени з України, Росії, Білорусії, Польщі, Норвегії, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Єгипту, Франції та Італії.

Зокрема, Володимир Антошків, досвідчений кікбоксер (вагова категорія до 60 кг), неодноразовий призер Кубку Світу, Чемпіонатів України, посів у розділі лоу-кік ІІ місце, поступившись в рівному поєдинку майстру спорту міжнародного класу з України Ігорю Боднару (Кривий Ріг). В розділі фул-контакт Володимир посів ІІ місце, поступившись в рівному поєдинку у фіналі майстру спорту міжнародного класу з Росії Ібрагімову О.

Тернополянин Олександр Бриткін (вагова категорія до 65 кг) завоював дві бронзові нагороди в розділах К1 і лоу-кік.

Як зазначив тренер спортклубу "Тернопіль" Сергій Колісник, своєю перемогою наші спортсмени у великій мірі завдячують кандидату в народні депутати Юрію Олійнику. Саме завдяки його підтримці стала можливою участь тернополян у Кубку Європи.

— Ми щиро вдячні Юрію Олійнику за підтримку. Юрій Володимирович сам колишній спортсмен, тому з власного досвіду знає, наскільки важливо прищеплювати молоді прагнення до здорового способу життя. Адже, як відомо, у здоровому тілі — здоровий дух, і тільки фізично здорова особистість може бути активним будівничим нашого міста. Маючи таких бійців, ми не допустимо розформування нашої області.

Юрій Олійник це знає, тому активно долучається до розвитку нашого міста, спорту у нашому краї. Він завжди сприяє нашим спортсменам і ніколи не залишається осторонь наших проблем. Шкода лишень, що у нас мало таких людей, які не на словах, а на ділі вболівають за долю рідного міста, — сказав Сергій Євгенович.

Джерело: 0352.com.ua