Збаразькі борці здивували Тернопіль

категорія: Єдиноборства | дата: 26 09 2012

Минулий тиждень видався урожайним на змагання з вільної боротьби. У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат обласної ради Добровільного спортивного товариства "Спартак".

Серед збаражчан, вихованців ДЮСШ, які взяли участь у цих змаганнях, чемпіоном став Олександр Петровський (вагова категорія 85 кг). На другу сходинку п’єдесталу піднялись Олександр Михальський ( 47 кг), Олександр Бебко (35 кг), Тарас Сукар (42 кг). "Бронзу" здобув Андрій Ткач, який виступав у категорії 32 кг.

Олександр Михальський відзначився і на Міжнародному турнірі на кубок портового заводу у місті Южне Одеської області. Тут він повторив досягнення попереднього турніру і став срібним призером.

Готували спортсменів до змагань тренери Петро та Євген Королі. Незабаром маршрут юних борців проляже до Броварів та Дубно, де вони вчергове продемонструють майстерність та силу, набуті у місцевому клубі "Чемпіон".

Джерело: Народне слово