Три медалі здобули борці зі Збаража на Міжнародному турнірі

категорія: Єдиноборства | дата: 12 09 2012

Три призові місця привезли збаразькі борці з VІ Міжнародного турніру з вільної боротьби, присвяченого пам’яті майстра спорту СРСР Ігоря Кайди, що відбувся у місті Здолбунів Рівненської області і зібрав понад 180 учасників з різних міст України та Білорусі.

На цей раз поталанило вихованцям тренерів Петра та Євгена Королів Андрію Ткачу (вагова категорія 26 кг), який виборов друге місце Андрію Жезняку, який у цій же категорії став третім. Олександр Михальський бронзову нагороду здобув у категорії 46 кг. Тарас Сукар (категорія 38 кг) — на п’ятому місці.

— Ці результати, — відзначив тренер Петро Король, — досить вагомі, незважаючи на те, що хлопцям не вдалось зійти на першу сходинку п’єдесталу пошани. Адже суперники на цьому турнірі їм дістались дуже сильні і вольові.

Джерело: Народне слово