Про нас
увійти | реєстрація

Олена Підгрушна: "Перед четвертою стрільбою у мене просто все всередині боліло"

категорія: Біатлон | дата: 11 12 2018 | переглядів: 334
Олена Підгрушна: "Перед четвертою стрільбою у мене просто все всередині боліло"

Олена Підгрушна прокоментувала невдалу для себе гонку переслідування на першому етапі в словенській Поклюці.

- Почувала себе сьогодні жахливо з першого кола і жахлива гонка для мене. Не могла бігти, не могла триматися за дівчатами. Як там не кричали тренери, як не намагалися мене підігнати -нічого з собою зробити не могла. Спочатку ще якось трималася, але з кожним колом все далі й далі. Настільки погано було – дивлюся, промах, другий... Це просто яма якась сьогодні у мене…

Я не знаю, що саме відбулося - будемо спілкуватися з тренерами, думати. Адже нічого не могла робити з самого початку. Сподівалася, що "розкатаюся", але все гірше і гірше. Перед четвертою стрільбою у мене просто все всередині боліло. Терпиш, біжиш і розумієш, що добігти потрібно в будь-якому випадку. Що саме сьогодні зі мною відбулося – невідомо. 

Етапом загалом я задоволена, як і результатами. Звичайно, є над чим працювати, як завжди. Вік живи - вік учись. Хочеться все ж таки більш впевнено стріляти і швидше, але поки що чогось мені бракує. Думаю, що якраз впевненості і бракує. До естафети в Хохфільцені вже морально готуюся. Головне, щоб «відпустило», а там буде видно, повідомляє biathlon.com.ua.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: