Дівчата визначили кращого у стрітболі

категорія: Баскетбол | дата: 20 02 2012

Тернопільське обласне управління з фізичного виховання та спорту, відповідно до Календарного плану на 2012 рік, на базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти №1 провело обласні спортивні  ігри зі стрітболу серед дівчат професійно-технічних навчальних закладів області. Всього у змаганнях взяло участь 7 команд.

Переможцем обласних Спортивних ігор зі стрітболу стала команда дівчат Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-представник Микола Тимощук), друге місце вибороли  стрітболістки Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму (тренер-представник Борис Савків), третіми стали спортсменки Тернопільського центру професійно-технічної освіти №1 (тренер-представник Ярослав Грицишин).

Призерів змагань нагородив медалями та дипломами начальник Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков.