Про нас
увійти

Баскетбольний клуб "Кристал" Чортків розпочав новий сезон!

категорія: Баскетбол | дата: 21 10 2019 | переглядів: 650
Баскетбольний клуб "Кристал" Чортків розпочав новий сезон!

Молоді баскетболісти фізкультурно-спортивного клубу "Кристал" Чортків розпочали новий сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України. З п’ятниці по неділю у спортивному комплексі "Економіст" талановиті чортківчани протистояли двом командам з Одеси, а також Збірній Харківської області, повідомляє Чортківська міська рада.

З перших секунд дебютної гри було помітно, що чортківчани заскучали за професійним баскетболом та офіційними іграми. Тим паче – у рідних стінах, коли глядачі – найближчі, найцінніші люди. Попри непоступливість команди Збірної Харківської області, "кристалівці" протягом всієї гри впевнено себе почували та вели у рахунку. У підсумку – така важлива і бажана перемога із комфортним рахунком 91:81.

У суботу та неділю чортківчанам протистояли дві імениті команди з Одеси – СДЮСШОР-2 ім. Літвака та ЮК-Баскет. На жаль, першій, більш досвідченій команді, яка неодноразово ставала чемпіоном Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, "Кристал" поступився – 78:86.

Втім, вже у неділю в не менш напруженому поєдинку чортківчани набрали чергові дві залікові пункти, перемігши ЮГ-Баскет 61:54. У результаті трьох матчів "Кристал" набрав 5 очок та ділить третє місце із СДЮСШОР-5 Дніпро, ЮГ-Баскет Одеса та КСЛІ Київ. Першу сходинку наразі ділять СДЮСШОР-2 ім. Літвака та СДЮСШОР-16 Київ, котрі поки що не знали смаку поразки та набрали максимальну кількість очок.

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook