БК Тернопіль розгромно поступається Пульсару (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 01 12 2012

Перший матч 6-го туру Вищої ліги з баскетболу завершився програшем тернопільських баскетболістів. Господарі паркету пізно прокинулись, вигравши лише в останній чверті.

Два тижні тому БК Тернопіль та рівненський Пульсар у цьому ж спортзалі боролися на стадії 1/8 фіналу кубка України з баскетболу. Тоді сильнішими були гості (63:94). У перший день зими підопічні Михайла Переверзія практично повторили рахунок кубкової зустрічі, обігравши Тернопіль з рахунком (64:99).

У першій чверті баскетболісти з ТНЕУ відпустили опонентів лише на 8 очок у рахунку. Але друга та третя чверті засвідчили цілковиту перевагу Пульсару, який перед заключною десятихвилинкою отримав гандикап у 30 очок. Заключний відрізок матчу виграли тернопільські спортсмени (27:18), але це не допомогло підопічним Ігоря Білоуса врятуватися від чергової поразки у чемпіонаті.

Другий матч між БК Тернопіль та Пульсаром з Рівного відбудеться у спортзалі ТНЕУ 2 грудня. Початок гри — 12.00.

Чоловіча Вища ліга. Тернопіль, 1 грудня (6-ий тур)

БК Тернопіль – Пульсар 64:99 (17:25, 9:24, 11:32, 27:18)