Тернопільський легкоатлет Іван Стребков встановив особистий рекорд

категорія: Легка атлетика | дата: 16 03 2012

За успішний виступ Івана Стребкова включили у студентську збірну України з кросу, яка у квітні виступить на чемпіонаті світу в Польщі.

До речі, Тернопільщину на всеукраїнських легкоатлетичних стартах представили 12 спортсменів. Втім, найвагоміший внесок у результат команди приніс саме студент Тернопільського національного економічного університету - Іван Стребков. Він - вихованець тандему тренерів Михайла та Тетяни Борейко. У бігу на дистанції 3000 м наш земляк показав другий результат із часом - 8 хв. 05.11 сек. Досягнення тернополянина лише на дві секунди гірше за рекорд України у віковій групі до 23 років. Ним володіє чернівчанин Іван Гешко.

З-поміж інших тернополян, які брали участь у чемпіонаті України, найближчою до нагороди була студентка Тернопільського музучилища ім. С.Крушельницької - Марія Павлишин. Талановита легкоатлетка у бігу на дистанції 3000 м із перешкодами посіла четверте місце. У цій же дисципліні восьмим був Андрій Здебський. Сьомий результат у бігу на 60 м показав студент Тернопільського національного педуніверситету Андрій Данькевич. Він подолав дистанцію за 6.84 сек.

У потрійному стрибку наш земляк Дмитро Чорнота теж посів сьоме місце із результатом 15,72 м. У дванадцятку найсильніших спортсменів у стрибках у довжину потрапили наші Орест Булак і Сергій Крук. Перший стрибнув на 7,18 м, другий завершив змагання із результатом 7,05 м.

Отже, за підсумками чемпіонату збірна Тернопілля посіла загальнокомандне 20 місце. Дещо краща картина - у чемпіонаті України серед молоді (до 23 р.). Там збірна області посіла високе дев’яте місце. Адже паралельно із заліком дорослої першості вели й залік “молодіжки”. Якщо вдатися до аналізу, помітно, що наш край не має широкого представництва легкоатлетів на республіканських змаганнях. Зайняті 20-ті місця та навіть нижчі не можна вважати позитивними. Очевидно, потребують покращення умови підготовки спортсменів.

Джерело: 20 хвилин