У тернопільської легкоатлетки Оксани Ралько — два "срібла"

категорія: Легка атлетика | дата: 15 03 2012
У тернопільської легкоатлетки Оксани Ралько — два

Надзвичайно успішно завершила старти тернопільська легкоатлетка під час матчевої зустрічі серед юніорів - Україна-Білорусь-Туреччина. Оксана Ралько до всього там ще й встановила свій кращий результат у сезоні, хоча була на рік молодшою за своїх суперниць

Студентку факультету фізвиховання Тернопільського педуніверситету тренери збірної включили в естафетну команду юніорок 4 по 200 метрів, а також підопічна Михайла та Тетяни Борейко взяла участь у забігу на дистанції 200 метрів.

Нагадаємо, змагання відбувалися у Білорусі, у місті Могильов протягом двох днів - 25-26 лютого. У традиційній міжнародній матчевій зустрічі взяли участь юнаки та дівчата 1993 року народження та молодші. У національну збірну України відбирали легкоатлетів, які на внутрішніх чемпіонатах займали перше та друге місця. Змагання в Могилеві були одним із етапів підготовки молодих спортсменів до чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, який відбудеться у липні 2012 р. у Барселоні (Іспанія). До речі, перед виїздом у сусідню країну всі українські легкоатлети побували на 4-денному зборі, що відбувся у Києві.

У стартовий змагальний день 25 лютого Оксана Ралько разом із трьома партнерками провела естафетний забіг. Тернополянка вступала у "бій" на другому етапі. Нашій Оксані довелося виправляти ситуацію на користь збірної України після дівчини, яка стартувала першою. У підсумку українська дружина фінішувала на другому місці, програвши лише дві соті секунди господаркам — білорускам.

До слова, збірна Білорусі у цій дисципліні встановила новий національний рекорд. Під час естафети тренерський штаб збірної України оцінював можливості наших спортсменок, адже на світовій першості у Барселоні команда теж доламе дистанцію 4 по 400 метрів.

Другий змагальний день подарував Оксані Ралько ще одну срібну нагороду. Цього разу дівчина долала дистанцію 200 метрів. У фінальний забіг вона увійшла, показавши найкращий результат. У фіналі тернополянка показала час 25.08 сек. і фінішувала другою, пропустивши вперед лише титуловану білоруську спортсменку Вікторію Бискову.

Для Оксани Ралько такі показники є найкращими у цьому сезоні. До того ж, дві срібні нагороди на міжнародних змаганнях можна вважати дуже серйозним успіхом. Тим паче, наша легкоатлетка була на рік молодшою за своїх суперниць, а тому у неї є чимала перспектива для подальшого росту.

У загальнокомандному заліку збірна України з легкої атлетики впевнено посіла перше місце, набравши 409 очок. Другими були представниці Білорусі (360 очок). Третіми стали турки, які набрали 159 залікових балів.

Наразі Оксана Ралько разом із Іваном Стребковим і Марією Павлишин перебувають на тренувальних зборах в Ялті та готуються до наступних змагань, повідомляє 20 хвилин.