Тернополянка Оксана Ралько — чемпіонка України у бігу на 200 метрів

категорія: Легка атлетика | дата: 21 02 2012

Оксана Ралько — студентка факультету фізичного виховання тернопільського педуніверситету ім. В.Гнатюка та член збірної команди України. Тренується у Тернопільській обласній комунальній школі вищої спортивної майстерності (далі ТОК ШВСМ) під керівництвом Михайла та Тетяни Борейків.

Нагадаємо, чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні відбувся 8-9 лютого у Сумах. Наразі зимові легкоатлетичні старти — у розпалі, тож кожна вікова група спортсменів має конкретні завдання. Чемпіонат серед юніорів — перші змагання, в яких переглядають кандидатів для участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів. Турнір відбуватиметься у липні цього року в іспанській Барселоні.

За результатами даних змагань також сформували збірну України для участі в міжнародній легкоатлетичній матчевій зустрічі — Білорусь-Туреччина-Україна серед юніорів. Ці змагання пройдуть 25-26 лютого у Білорусі. Завдяки результатам, показаним у Сумах, Оксана Ралько впоралася зі своїми завданнями на “відмінно”. Загалом же команда Тернопільщини із легкої атлетики посіла 21-ше загальнокомандне місце.

"Динамівка" з Тернополя пордолала 200 метрів за 25.18 сек. Талановита тернопільська легкоатлетка також посіла п’яте місце у бігу на 400 метрів, показавши при цьому результат -—56.85 сек.

До слова, Оксана Ралько торік, змагаючись із дівчатами, ставала чемпіонкою України як на 200, так і на 400 метрів. Окрім того, вона брала участь у чемпіонаті світу, що відбувався у Франції. У здібної землячки є всі шанси цього року здобути нагороди на міжнародних змаганнях серед юніорів — спортсменів віком до 20 років. Перші змагання відбудуться у Білорусі, де Оксана Ралько у складі збірної України братиме участь у матчевій зустрічі.

Варто згадати і бронзову нагороду Павла Гудзя — учня ТОК ШВСМ, вихованця Богдана та Оксани Дудів. Наш легкоатлет у бігу на 3000 метрів із перешкодами показав третій час.

Стрибок у довжину на 6 м 93 см дозволив тернополянину Сергію Круку зайняти п’яте місце у цьому виді програми. Натомість Андрій Чекрій у бігу на 400 метрів посів 10 місце серед 65 учасників, а 13-те зайняла Олена Стадник, яка не змогла випередити нікого у спортивній ходьбі на 5 км.

Джерело: 20 хвилин