Тернопільські легкоатлети Іван Стребков та Марія Павлишин завоювали дві "бронзи"

категорія: Легка атлетика | дата: 11 02 2012
Тернопільські легкоатлети Іван Стребков та Марія Павлишин завоювали дві

Участь у змаганнях взяли легкоатлети із всіх регіонів України. Тернопільщину на кубку України представили одинадцять легкоатлетів.

Найбільшу увагу тернопільських вболівальників було прикуто до талановитих вихованців тренерів Михайла та Тетяни Борейко — Івана Стребкова та Марії Павлишин. До слова, Стребков є студентом тернопільського економічного університету, а також за підсумками 2011 року його визнали одним із десяти кращих спортсменів області. На своїх перших стартах у новому році тернополянин теж продемонстрував достойні результати.

Так, у бігу на 3000 м наш легкоатлет з часом 8хв 16.77сек посів п’яту сходинку. Вдалим для Івана Стребкова був забіг на вдвічі коротшу дистанцію на якій наш земляк здобув третє місце та бронзову медаль. А час, який показав тернополянин — 3хв 48.98сек експерти визнали одним із кращих результатів на змаганнях.

Бронзову нагороду також виборола студентка тернопільського музучилища ім. Крушельницької — Марія Павлишин. Талановита легкоатлетка у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами показала час 10хв 32сек.

— Для наших легкоатлетів це були перші офіційні змагання у новому році, — каже тренер Михайло Борейко. — Вони мають статус відбіркових на Олімпійські ігри та всі міжнародні змагання цього сезону. У рік Олімпіади, спортсмени стараються завжди показувати високі результати, не були винятком із змагання за кубок України. Зокрема Іван Стребков у бігу на 1500 м був у своїй категорії наймолодшим та показав достойний результат, виборовши третє місце.

За словами Михайла Борейка, тернопільські спортсмени у змаганнях, які проводяться у закритих приміщеннях виступають посередньою, але на це є вагомі причини.

— Наша область єдина у якій немає спеціалізованого легкоатлетичного манежу, де можуть займатися спортсмени. Тому ми готуємося у гірших умовах, ніж представники інших областей і це, звісно, впливає на результати, — говорить тренер.

Хороші результати на кубку України продемонстрували й інші спортсмени із нашого краю. Так, четверте місце з результатом 2 м 15 см у секторі для стрибків у висоту показав тернополянин Андрій Кармелюк. Його тезка — Здебський, у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами показав п’ятий результат. Андрій Панькевич повернувся додому із шостим результатом у бігу на дистанцію 60 м, а Дмитро Чорнота теж став шостим у секторі для потрійного стрибка. Його результат - 15 м 28 см.

У загальному заліку кубка України збірна команда Тернопільської області посіла 12-те місце. В активі нашої команди — 183 набрані очки. Перемогу у загальному заліку здобула команда Донеччини, яка здобула більш як 600 балів.

Джерело: 20 хвилин