Наші легкоатлети змагалися у Львові та Словаччині

категорія: Легка атлетика | дата: 19 01 2012

Підопічні заслуженого тренера України Михайла Васірука, для прикладу, навідалися до Львова, де минулого тижня відбувся відкритий чемпіонат області.

Наставник залишився задоволений Андрієм Панькевичем, який у попередньому забігу здолав шістдесятиметрівку манежу Збройних сил України за 6,5 секунди.
Втім, і про недоліки спринтера не забув згадати. У фіналі програв, перш за все, моральну суперечку головному конкуренту — 6,7 секунди проти 6,6.

Третім із аналогічним часом фінішував ще один студент Тернопільського національного педагогічного університету і майстер спорту Назарій Рибій. Успішніше останній виступив другого змагального дня, випередивши всіх до одного сильних сусідів на двохсотметрівці. Ще більш вражаючою була перевага Сергія Крука в секторі для стрибків у довжину. Після польоту на 6 метрів 88 сантиметрів він більше, ніж на півметра, випередив найближчого конкурента. Варто похвалити і студента Тернопільського національного технічного університету Андрія Чикрія. Біг на 400 метрів завершив із кращим власним досягненням цього зимового сезону — 51,6 секунди.

Тим часом стрибуни у висоту позавчора повернулися зі словацького Бардейова, де взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях. Керівник делегації Наталя Гавронська розповіла, що, крім господарів і тернополян, на старт вийшли атлети з Чехії і Польщі. Суперники підібралися всі, як на підбір, — під два метри зростом. Утім, і вихованці Євгена Кармелюка намагалися задніх не пасти. Здолавши планку на висоті 212 сантиметрів, відразу за призерами турніру дорослих фінішував Андрій Кармелюк. А єдину для наших земляків бронзову медаль у суперечці дівчат виборола Анастасія Моначин — 155 сантиметрів. Із таким же результатом Ірина Конащук стала четвертою. А Юлія Лукачат, зупинившись на попередній висоті 150 сантиметрів, розмістилася на восьмій позиції.

Із особистим досягненням у 188 сантиметрів усі привітали учня Тернопільської ЗОШ №24 Олександра Хому. Воно дозволило юнаку вибороти п’яте місце.

Джерело: Вільне життя