Успіхи юних легкоатлетів тернопільського "Колосу"

категорія: Легка атлетика | дата: 06 02 2014
Успіхи юних легкоатлетів тернопільського

У місті Запоріжжі,  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1997 року народження і молодших, з якого двоє юних легкоатлетів, представників обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" повернулися з срібними медалями.

Успішно виступив Віктор Сенчук у стрибках у довжину з результатом 6 м 71 см, виборовши срібну нагороду, а також став четвертим у бігу на 200 метрів, програвши бронзовому призерові 0,01 соту секунди. На даний час він навчається в економічному коледжі ТНЕУ. Тренується талановитий спортсмен у тренера Васірука М.С.

Також друге місце в штовханні кулі (5 кг) за Іваном Карюком (Бучацька  ДЮСШ, тренер Чуба І.В.).

Ці спортсмени стали кандидатами на участь у Європейському олімпійському фестивалі, який пройде у червні цього року в Баку. Даний фестиваль буде відбором для участі у других юнацьких Олімпійських іграх.

За результатами змагань добре виступили і інші легкоатлети товариства, зокрема: 4 місце в бігу на 400 м  у Володимира Допти (52,98 сек); дев’яте місце в стрибках в висоту – Христина Стефанишина; одинадцяте місце у спортивній ходьбі на 5000 м посів Назар Савків. Покращив також особисті досягнення у бігу на 60 та 200 м Назар Стахів.

Джерело: Колос