Про нас
увійти

Легкоатлети Віктор Сенчук та Іван Карюк — срібні призери чемпіонату України

категорія: Легка атлетика | дата: 04 02 2014
Легкоатлети Віктор Сенчук та Іван Карюк — срібні призери чемпіонату України

У Запоріжжі завершився юнацький чемпіонат України-2014 з легкої атлетики в приміщенні, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Срібну медаль у штовханні ядра з результатом 16 м 44 см виборов на цих змаганнях вихованець Бучацької ДЮСШ Іван Карюк (тренер Іван Чуба). Також «срібло» здобув представник Чортківської ДЮСШ Віктор Сенчук у стрибках в довжину з результатом 6,71 м, а у бігу на 200 метрів (результат 23.49) спортсмен став четвертим. Тренують юнака Михайло Васірук та Валерій Большаков.

Також четвертим був і Володимир Допта у бігу на 400 м (результат 52.98). Спортсмен представляє ОДЮСШ "Колос", тренери Михайло Васірук та Наталя Гавронська. Шосте місце у бігу на 3000 м посіла вихованка ОДЮСШ Оксана Пиж (тренер Ольга Стефанишина). Результат спортсменки 11.00,83.

Дев’ятою у стрибках у висоту з результатом 1,60 м стала представниця "Колосу" Христина Стефанишина (тренер Іван Кармелюк). Також дев’яте місце і у Надії Луцик, яка в бігу на 2000 м з перешкодами показала результат 7.25,61 хв. Тренується спортсменка в ОДЮСШ під керівництвом Ольги Стефанишиної та Володимира Небельського.

У спортивній ходьбі на 5000 м з результатом 28.43,78 хв одинадцяте місце у вихованця ОДЮСШ "Колос" Назара Савківа (тренер Віра Зозуля). У забігах на 60 м (результат 7,55 с) та 200 м (результат 25,63 с) виступав також Андрій Стахів ("Колос", тренер Наталя Гавронська).

Додамо, що за результатами цих змагань Іван Карюк та Віктор Сенчук стали кандидатами на участь в Європейському Юнацькому Олімпійському фестивалі, який 6-8 червня відбудеться в столиці Азербайджану, місті Баку.

Остаточний відбір на цей престижний турнір відбудеться 16-17 травня в Ялті, на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 1997/98 років народження. За можливість виступити на Європейському Юнацькому Олімпійському фестивалі тут поборються також тернопільські легкоатлети Володимир Допта, Оксана Пиж, Надія Луцик, Христина Стефанишина. Однак можна стверджувати, що Іван Карюк та Віктор Сенчук путівки до Баку уже здобули.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook