Легкоатлети боролися за призи "Зборівської битви"

категорія: Легка атлетика | дата: 20 09 2011
Легкоатлети боролися за призи

Другий рік підряд у Зборові провели всеукраїнський юнацький легкоатлетичний турнір "Зборівська битва".

Поборотися за нагороди відтепер уже традиційних стартів приїхали понад сто юних прихильників "королеви спорту" 1998 року народження і молодших із Бродів, Буська і Золочева на Львівщині, нашого обласного центру та Чорткова.

Успішно виступили підопічні Наталі Гавронської і Василя Ребара з Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос". У спринті і в бігу на одне коло по дві золоті медалі вибороли Яна Ясній та Вадим Гулько. А в іншій із трьох вікових груп довшу з цих дистанцій першою завершила Юлія Рибак. Хороші перспективи і в Юрія Кошуби, який піднявся на другу сходинку п’єдесталу після забігів на 100 і 800 метрів.

Не осоромилися перед земляками й учні Зборівської дитячо-юнацької спортивної школи. На різних дистанціях перемогли Тетяна Вовк та Іван Чвартацький, "срібло" вибороли Руслана Зятківська і Вікторія Перколаба, "бронзу" — Оксана Більчак, Вікторія Міщук, Андрій Лис, Мар’ян Гарматюк, Василь Целеп, Ігор Антоній, Уляна Стельмах, Тетяна Гринчишин, Ольга Дзядик, Олександр Мельник та Ігор Смакула. А серед вихованців Чортківської ДЮСШ не було рівних Софії Лесик і Сергієві Слюсарчину. До числа призерів пробилися також Назар Танасів, Василь Івашків і Вікторія Семчак.

Джерело: "Вільне життя"