Юні плавці привезли сім медалей із регіонального турніру в Чернівцях

категорія: Водні види | дата: 22 10 2015

Протягом двох днів на блакитних доріжках басейну Чернівецького спорткомплексу "Титан" змагалися наймолодші вихованці відділення плавання КДЮСШ №1 м. Тернополя. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Юні тернополяни брали участь у регіональному юнацькому турнірі з плавання, приуроченому Дню міста Чернівці, де показували свою майстерність, витривалість, технічну підготовленість та вміння вболівати за друзів і радіти не лише своїм, а й їхнім перемогам.

Участь у змаганнях брали команди з міста Рівного, Чернівців та Тернополя. 9-річні дівчатка та хлопчики долали справжні "дорослі" дистанції, а саме: 100 метрів обраним стилем та 100 метрів комплексним плаванням та брали участь у естафетах.

Три золотих, одна срібна та три бронзові медалі Національного Олімпійського комітету України стали здобутком юних тернопільських плавців, а виконання вихованцями спортивних розрядів стало справжнім святом для тренерів, які щиро раділи успіхам дітей.

Переможцями та призерами турніру стали: Салег Азіз, учень ТСШ №29, виборов І місце на дистанції 100 м вільним стилем; Табачинський Віктор, учень ТСШ №3, виборов І місце на дистанції 100 м батерфляй; Миндзарук Владислав, учень ТЗОШ №19, виборов І місце на дистанції 100 м на спині; Костич Анастасія, учениця ТСШ №29, виборола ІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Синеруб Володимир, учень ТСШ №3, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м вільним стилем; Гусак Владислав, учень ТЗОШ №28, виборов ІІІ місце на дистанції 100 м брас; Сивак Валерія, учениця ТСШ №3, виборола ІІІ місце на дистанції 100 м на спині.

Крім того, тернополяни у складі команди зайняли ІІ місця у комбінованій естафеті серед хлопчиків та дівчат, естафеті вільним стилем змішаній та естафеті вільним стилем серед хлопчиків та дівчат. Готували спортсменів до змагань тренери  Світлана Мазур та Катерина Антонишин.