12 медалей здобули тернопільські веслувальники на чемпіонаті України

категорія: Водні види | дата: 02 07 2015

Три золотих, 4 срібних та 5 бронзових нагород здобули тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який щойно завершився у Дніпропетровську. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Ельнур Ахадов підтвердив лідерство у каное-четвірці. Разом з партнерами по збірній команді України Дмитром Янчуком, Тарасом Міщуком та Михайлом Мандзюком, Ельнурові дісталося золото на дистанції 500 метрів. В каное-одиночці Ельнур Ахадов фінішував з другим результатом на 1000-метровій дистанції, а на 500-метрівці він виборов бронзову нагороду.

Тетяна Єднак здобула дві золоті нагороди на 1000-метровій дистанції. Одне золото в байдарці-одиночці, а інше у байдарці-двійці у парі з миколаївською веслувальницею Юлією Колесник. Ще одна бронзова нагорода дісталася Тетяні у складі екіпажу байдарки-двійки на 500-метровій дистанції, проте вже у парі з одеситкою Катериною Сидорук.

Три срібні нагороди у Анастасії Чернової. Першу нагороду Настя здобула у байдарці-одиночці на 1000-метрівці. Друга нагорода їй дісталася у складі байдарки-четвірки на 500-метрівці. Третя медаль Анастасія здобула у парі з вінничанкою Іриною Слюсаренко на 200-метровій дистанції.

Сергій Кіндзерський здобув бронзову нагороду у байдарці-двійці на 200-метровій дистанції. Пару Сергієві склав черкащанин Микола Пляшечка.

Ще дві бронзи у байдарці-двійці на 1000 та 500-метрівці здобув  Євген Шевченко у парі з одеситом Миколою Пирцу.

Павло Сарабун також зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани після заїзду у каное-четвірці на дистанцію 1000 метрів.

Близький до нагород був Олександр Беляєв. У байдарці-одиночці він фінішував четвертий на 500-метрівці та шостий на 1000-метрівці.

За підсумками чемпіонату до складу збірної команди України включено Ельнура Ахадова, який після навчально-тренувального збору вирушить в португальский Монтемор-о-Вело, де з 24 по 26 липня відбудеться чемпіонат світу.

З невеликою дводенною перервою у Дніпропетровську стартуватиме особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, де розіграють путівки на ліцензійний чемпіонат світу.