Про нас
увійти

У Тернополі відбудеться чемпіонат України з каное (ВІДЕО)

категорія: Водні види | дата: 21 05 2015
У Тернополі відбудеться чемпіонат України з каное (ВІДЕО)

21-24 травня в Тернополі відбудеться чемпіонат України серед студентів в рамках Універсіади та за підтримки Федерації каное України, Федерації каное Тернопільщини, департаменту сім'ї, молоді та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації при особистому сприянні голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

Місце проведення: веслувальний канал Тернополя.

Програма чемпіонату:

Четвер, 21 травня — реєстрація учасників.
П'ятниця, 22 травня — перший етап змагань (9:00 - 16:00).
Субота, 23 травння — продовження змагань, урочисте відкриття та нагородження переможців першого етапу  (9:00 - 16:00).
Неділя, 24 травня — другий етап змагань (9:00 - 14:00), закриття та нагородження переможців (14:00)

Тернопіль представлятимуть спортсмени ТНЕУ та ТНПУ. У змаганнях приймуть участь призери Чемпіонату Європи  Ельнур Ахадов та Денис Коваленко, а також лідер національної олімпійської збірної команди України Світлана Римкевич.

Очікують приїзд представників Європейської асоціації каное та Міжнародної федерації каное для підписання довготривалих угод про проведення Чемпіонатів Європи та світу з веслування на байдарках і каное серед юнаків та молоді до 23 років та студентських міжнародних чемпіонатів.

Також гостями змагань стануть Президент Федерації каное України Сергій Чернишов (м. Одеса), Віце-Президент Федерації каное України Володимир Милян (м.Львів) та Віктор Кузяк (м. Тернопіль), а також Генеральний Секретар ФКУ Оксана Чередниченко  (м. Київ).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook