Про нас
увійти

З Тернополя хочуть зробити столицю веслувального спорту

категорія: Водні види | дата: 19 05 2015
З Тернополя хочуть зробити столицю веслувального спорту

Кращі веслувальники приїдуть в Тернопіль на масштабні змагання з веслування, що  відбудуться на Тернопільському озері. Надалі Тернопіль планують зробити столицею з веслування в Україні.

Про це повідомив керівник департаменту фізкультури і спорту ТОДА Віктор Мацикур на своїй сторінці у Фейсбуці.

— Завершується підготовка до чемпіонату України з веслування на нашому веслувальному каналі. В 80-х роках все веслування в УРСР було зосереджено в Тернополі. Далі все було втрачене, окрім плеса і людей, які розвивали байдарку і каное у спортивній школі Буревісник. Столицею став Дніпропетровськ. А зараз такою столицею має знову стати наше місто, область. У нас канал розташований краще, зручніше, ближче. За кілька років ми матимемо за плечима кілька чемпіонатів Європи та міжнародних турнірів, всі домовленості досягнуті. Єдина перешкода , це ще поки нерозв'язані земельні і юридичні перешкоди. А фінансування буде спільним, громади, бізнесу, Києва. Відклався візит міністра молоді і спорту Ігоря Жданова до нас цього тижня, але ми запросим його обовязково на канал, — написав він.

Тож всіх охочих запрошують 22 травня на відкриття змагань. Тернополяни зможуть спостерігати за ходом змагань і вболівати за наших спортсменів.

Джерело: ternopil.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook