Тернопільський веслувальник Ельнур Ахадов став бронзовим призером чемпіонату Європи

категорія: Водні види | дата: 13 05 2015

В місті Рачиця, що у 80 кілометрах від Праги (Чехія), в перші дні травня проходив чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

На дистанції 1000 метрів у складі екіпажу каное-четвірки Ельнур Ахадов здобув бронзову нагороду. Український екіпаж у складі Дмитра Янчука з Хмельницького, Едуарда Шеметила з міста Ковель, одесита Дениса Коваленка та нашого земляка Ельнура Ахадова лідирували майже 800 метрів і лише на фінішному відрізку поступилися суперникам з Росії та Румунії. Результат наших спортсменів — 3 хвилини 25,412 секунди, а у росіян — 3 хвилини 23,460 секунди.

Треба зазначити, що нещодавно на кубку України результат нашого екіпажу становив 3 хвилини 20 секунд. Як пояснили спортсмени, на змаганнях у Чехії буквально за півгодини до фінального заїзду у каное-четвірках відбувся фінальний заїзд у каное-двійках, в якому українці Дмитро Янчук та Тарас Міщук виграли золоті нагороди, тому вже у каное-четвірці Дмитрові Янчуку не вистачило сил витримати фінішне прискорення.

Ельнур Ахадов — майстер спорту України міжнародного класу, вихованець Тернопільської ДЮСШ "Буревісник",  студент Тернопільського Національного економічного університету, тренується під керівництвом тренера Петра Горуновича.