Про нас
увійти

У травні на Тернопільщині пройде чемпіонат України з веслування

категорія: Водні види | дата: 11 04 2015
У травні на Тернопільщині пройде чемпіонат України з веслування

У Тернопільській ОДА пройшла підготовча нарада до чемпіонату з веслування та каное серед студентів України, а також створення комунального підприємства "Центру водних видів спорту", повідомляє сайт Тернопільської ОДА.

За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни у цьому починанні організатори мають підтримку Міністерства молоді та спорту України, разом із тим, створення "Центру водних видів спорту" також є можливістю залучити в область додаткові інвестиції.

У свою чергу, президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк  зазначив, що Тернопільщина є одною з центрів водних видів спорту, а наші спортсмени займають передові позиції.

— Веслування є одним з пріоритетних видів спорту в області, — наголосив директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур. — Один з тернопільських спортсменів навіть є претендентом в Національну збірну України та на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро у 2016 році.

Також він зазначив, що у зв’язку зі стислими термінами на підготовку до проведення чемпіонату всі дотичні до цього процесу  структури та  організації мають дуже оперативно та злагоджено спрацювати на досягнення результату — проведення чемпіонату на достойному рівні. Відтак голова облдержадміністрації дав доручення відповідним структурним підрозділам вивчити питання щодо можливості проведення чемпіонату в області.

Щодо "Центру водних видів спорту", очільник краю дав доручення розглянути можливість створення його на базі одного з уже існуючих комунальних підприємств області.

За матеріалами 7 днів

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook