Де навчаються найкращі плавці Тернополя?

категорія: Водні види | дата: 31 03 2015

Продовжуються змагання VІІІ літньої Універсіади Тернопільської області і цього разу переможців визначали в плаванні.

Так, в спортивному комплексі "Політехнік" Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя студентам випало змагатись, як кажуть професійні плавці, на "короткій" воді.

Протягом двох днів студенти-плавці змогли показати свою майстерність на дистанція 50 та 100м в таких стилях: батерфляй, брас, на спині, вільний стиль, а також в двох естафетах: 4х50 комбінованій та 4х50 вільним стилем. Представляли свої університети 50 найсильніших плавців серед чоловіків та жінок.

Професійна суддівська колегія на чолі із Ярославом Курко та Мироном Ференцом визначила переможців, якими стали:

100м брас: чол.-—Мельник Максим;

Естафети з двох видів програми серед чоловіків та жінок виграли команди ТНЕУ.

В командному заліку випередивши господарів всього на 106 очків перемогла команда Тернопільського національного економічного університету, перша команда ТНТУ ім. І.Пулюя (2073 оч.) стала другою, замкнула трійку друга команда Технічного університету (766 оч.).

Переможці та призери нагородженні дипломами та грамотами Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.