Про нас
увійти

У Тернополі провели відкритий чемпіонат міста з плавання, присвячений Дню Збройних сил України

категорія: Водні види | дата: 15 12 2014 | переглядів: 916
У Тернополі провели відкритий чемпіонат міста з плавання, присвячений Дню Збройних сил України

Вже дев’ятий рік поспіль у Тернополі провели відкритий чемпіонат міста з плавання, присвячений Дню Збройних сил України. Цьогоріч змагання зібрали понад 250 юних плавців з восьми міст України.

За нагороди відкритого чемпіонату міста з плавання, присвяченого Дню Збройних Сил, у Тернополі змагалися команди із восьми західних областей України, загалом — понад 200 учасників. Хлопці та дівчата від наймолодших і до найстарших протягом двох днів посперечалися за 60 комплектів нагород.

— Вісім міст, одинадцять шкіл. В змаганнях приймають участь дві вікові групи. Старша вікова група — це старшокласники 2000 рік народження — 1998, тобто 11-10-9 клас і молодша вікова група – це 2001 рік народження та молодші. Ну, 2002-2003 роки народження, — розповідає головний суддя змагань Мирон Ференц.

Для дітей це можливість спробувати свої сили в умовах змагання, для організаторів, а це Тернопільська ДЮСШ №2, міська рада і обласний військовий комісаріат — спроба виховати здорових, успішних і патріотичних дітей.

— Мені вдвічі приємно, що в наше місто приїхало вісім міст з України – це відкритий чемпіонат міста Тернополя. Близько 200 учасників сьогодні, і це є той показник, що наше місто якраз створює всі умови для того маленького оазису миру, і це наша найбільша шана тим бійцям, які захищають нас, — говорить заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

Джерело: ТВ-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook