Про нас
увійти

Триває підготовка обласної Програми розвитку водних видів спорту

категорія: Водні види | дата: 10 11 2014 | переглядів: 824
Триває підготовка обласної Програми розвитку водних видів спорту

Про ефективне використання потенціалу Тернопільського ставу йшлося на нараді під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри.

Участь у засіданні взяли директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Володимир Харченко, президент Всеукраїнської федерації з канополо, президент Федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, Почесний президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту Любомир Шимків, — повідомляє офіційний Інтернет-сайт ОДА

— Тернопільський став і прилегла до нього інфраструктура мають величезний потенціал для розвитку водних видів спорту, — констатував Леонід Бицюра. — Однак наразі він не є повністю використаним. До нас неодноразово зверталися федерації водних видів спорту з пропозиціями провести у Тернополі впродовж найближчих трьох-чотирьох років змагання різних рівнів. Тому зараз ми маємо розробити комплекс заходів, які б забезпечили проведення таких змагань на належному рівні.

Як поінформував Володимир Харченко, насамперед потрібно провести роботи з благоустрою території, а потім розпочинати будівництво об’єктів інфраструктури,  які дозволять використати потенціал ставу повною мірою. Також потрібно розвивати транспортне сполучення, інженерне забезпечення.

— Особливої уваги заслуговує гребний канал, — зазначив Володимир Харченко. — Раніше тут були розпочаті роботи, однак їх не завершили. Ця споруда була зорієнтована на проведення змагань, в першу чергу, з веслувальних видів спорту. Але зараз мова йде про використання і каналу, і озера в комплексі.

Заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра наголосив, що на часі — підготовка проекту обласної Програми розвитку водних видів спорту на період з 2015 до 2018 року. Він запропонував присутнім долучитися до її розробки, внести свої зауваження і пропозиції. Проект Програми буде розглянуто на сесії Тернопільської обласної ради.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook