У Тернополі вперше грали у канополо

категорія: Водні види | дата: 02 10 2014

Турнір з канополо, який став частиною І Всеукраїнського фестивалю з водних видів спорту, що минулої неділі відбувався в Тернополі, виявився напрочуд напруженим і безкомпромісним, повідомляє сайт управління фізкультури і спорту ТОДА.

Оскільки змагання з цього виду спорту на Тернопільщині проведено вперше, учасники ще не знали сил суперників. Таким чином п’ять команд, сформовані переважно з числа спортсменів, що займаються водним слаломом та рафтингом (сплави стрімкими річками), протистояли команді веслувальників — байдарочників та каноїстів, які навчаються в Тернопільському Національному економічному університеті.

Відтак, шість команд, розділені на дві підгрупи, спочатку виявили кращих у груповому турнірі, потім проведені півфінальні зустрічі, які і визначили пари у боротьбі за третє та четверте і за перше та друге місце.

За правилами змагань з канополо, тривалість зустрічі складається з двох періодів по 10 хвилин. Проте організатори фестивалю обмежили тривалість зустрічі до двох періодів по 7 хвилин. Навіть за скороченими зустрічами, турнір тривав близько чотирьох годин і завершився пізно ввечері, близько восьмої години. А фінальний матч проводився вже у сутінках.

До головного фіналу вийшли команда "ТНЕУ" у складі: Сергія Кіндзерського, Василя Шевчука, Ельнура Ахадова та Світлани Римкевич, та команда "ТУРЕ" (Турклуб) у складі: Володимира Горона, Олександра Мальцева, Іллі Безп’ячука та Андрія Лазаренка. В основний час гра закінчилася з рахунком 1:1. Потім, щоб виявити переможців, організатори вирішили грати до забитого м’яча. Додатковий час тривав близько п’ятнадцяти хвилин, і врешті Василь Шевчук вивів команду "ТНЕУ" на перше місце.

В боротьбі за третє місце перемогла команда "No Name" у складі: Олександра Лещука, Олега Владимира, Георгія Незбрицького та Назара Левицького подолала команду "Фрірайдери".

Команди "Кристалл" та "Файні мандри" перемог не дістали і далі групового турніру не пішли, тому у них, відповідно, п’яте та шосте місця.

Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації висловлює подяку Володимиру Горону та Петру Горуновичу, які організували і безпосередньо провели перший турнір з канополо в нашому місті.