Вісім нагород привезли з Полтави веслувальники Тернопільщини

категорія: Водні види | дата: 29 08 2014

Командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який завершився в місті Полтава, зібрав 23 команди з 19 областей України. Це були останні офіційні змагання наших веслувальників у 2014 році, за результатами яких будуть підбиті підсумки та визначатимуться наступні плани щодо підготовки до наступного змагального сезону, повідомляє сайт управління фізкультури і спорту ТОДА.

Відлік нагородам наших земляків розпочала Тетяна Єднак, яка у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів завоювала першу золоту медаль. Тетяна на цих змаганнях стартувала ще двічі, де на 500-метровій дистанції показала четвертий результат, а на 200-метрівці — шостий.

Шість разів на п’єдестал пошани сходив студент факультету фізичного виховання Тернопільського Національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Олександр Беляєв. На 500-метровій дистанції у байдарці-одиночці Олександр здобув золоту нагороду, а на двічі довшій дистанції йому дісталося "срібло". Ще чотири нагороди майбутньому педагогу вдалося вибороти у екіпажі байдарки-четвірки та в естафеті 4х200 метрів.

Байдарка-четвірка у складі Олександр Беляєв, Андрій Монастирський, Сергій Кіндзерський та Владислав Іванов двічі підіймались на другу сходинку п’єдесталу пошани на дистанціях 1000 та 200 метрів і на третю сходинку — на 500 метрівці. У цьому ж складі нашим байдарочникам вдалося вибороти бронзові нагороди у естафетній гонці на байдарках-одиночках 4х200 метрів.

Ще одну бронзову нагороду виборов Сергій Бойчук у байдарці-одиночці на 1000 метровій дистанції.

Таким чином, веслувальники Тернопільщини привезли з Полтави вісім медалей, з яких дві золотих, три срібних та три бронзових.

Веслувальний сезон у наших спортсменів продовжиться у вересні змаганнями за кубок федерації каное України та традиційною Львівською регатою.