Про нас
увійти

Тернопільські студенти-веслувальники виступили на чемпіонаті Світу в Білорусі

категорія: Водні види | дата: 20 08 2014
Тернопільські студенти-веслувальники виступили на чемпіонаті Світу в Білорусі

Представники вищих навчальних закладів з 21 країни стали учасниками VІ чемпіонату Світу з веслування на байдарках і каное серед студентів, який завершився в столиці Білорусі, місті Мінську - повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяла і студентська збірна команда України, у складі якої виступало п’ятеро веслувальників з Тернопільщини — студенти Тернопільського Національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, Тернопільського Національного економічного університету та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Студент Тернопільського педагогічного університету Олександр Беляєв у байдарці-одиночці показав шостий результат на дистанції 1000 метрів та десяте місце — на 500-метровій дистанції, а у байдарці-четвірці разом з Сергієм Кіндзерським, Євгеном Шевченко (ТНЕУ) та Андрієм Івановим з Дніпропетровського інституту фізичного виховання на тисячаметрівці були шостими.

Екіпаж байдарки-четвірки, до складу якої увійшли тернополяни Євген Шевченко та Сергій Кіндзерський, на 200-метровій дистанції був п’ятим. Також п’яте місце — у жіночої байдарки-четвірки, де веслувала тернопільська спортсменка Тетяна Єднак, яка зараз навчається у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Студент ТНЕУ Павло Сарабун у каное-одиночці показав одинадцятий результат на 500-метрівці та дванадцятий — на 1000 та 200-метрівках.

У загальнокомандному заліку українська команда, яка завоювала 4 нагороди (2 срібні та 2 бронзові), посіла сьоме місце. Медалі наші збірній принесли екіпажі каное-четвірки у складі: Віталій Покотило, Володимир Бородулько, Артем Баландін та Дмитро Загній, та каное-двійки у складі: Юрій Вандюк, Андрій Рибачок.

А цьогорічними чемпіонами світу у загальнокомандному заліку стали господарі регати — білоруси, у яких 13 золотих, 1 срібна та 6 бронзових нагород. Друге місце у студентів з Польщі — 6 золотих, 7 срібних та 6 бронзових нагород. Третіми були чеські спортсмени — 3 золотих, 3 бронзових та 3 срібні медалі.

Наступним випробовуванням для наших веслувальників стане командний чемпіонат України, який пройде з 19 до 22 серпня в Полтаві.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook