Про нас
увійти

Тернопільські веслувальники-студенти здобули 16 медалей на чемпіонаті України

категорія: Водні види | дата: 17 07 2014
Тернопільські веслувальники-студенти здобули 16 медалей на чемпіонаті України

16 нагород, з яких 11 золотих, 2 срібних та 3 бронзових, привезли тернопільські спортсмени з чемпіонату України з веслування серед вищих навчальних закладів, що відбувся у Дніпропетровську, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед 29-ти вишів, представники яких взяли участь у цих змаганнях, наші веслувальники представляли Тернопільський Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Тернопільський Національний економічний університет,  Національний університет фізичного виховання і спорту та Одеську академію будівництва та архітектури.

Студент ТНПУ Олександр Бєляєв здобув дві золоті нагороди в байдарці-одиночці на дистанціях 1000 та 500 метрів, а на двохсотметрівці він показав четвертий результат. Павло Сарабун, який вчиться у ТНЕУ, у каное-одиночці виборов срібну медаль на дистанції 200 метрів, бронзову — на 500 метрів, а на кілометровій дистанції був п’ятим.

Сергій Кіндзерський завоював три «золота» в байдарці-четвірці на дистанціях 1000, 500 та 200 метрів у складі екіпажу, який представляв Національний університет фізичного виховання і спорту, а в байдарці-одиночці на 200 метрів у тернопільського спортсмена четвертий результат.

За головний спортивний виш країни виступала і тернополянка Тетяна Єднак, яка здобула дві золоті нагороди у байдарці-четвірці на дистанціях 500 та 200 метрів та ще одну золоту медаль — у байдарці-двійці на 500 метрів.

Ще два студенти Національного університету фізичного виховання і спорту Владислав Іванов та Дмитро Шушуєв у байдарці-двійці вибороли "золото" на дистанції 200 метрів та "срібло" — на 500 метрів. А ще одна золота медаль в активі Влада Іванова в байдарці-четвірці на 200 метрів.

Сергій Бойчук, який навчається в Одеській Академії будівництва та архітектури, має дві бронзові нагороди, які спортсмен виборов у байдарці-одиночці на 1000 та 500 метрів.

П’ятеро тернополян — Олександр Бєляєв, Сергій Кіндзерський, Владислав Іванов, Тетяна Єднак та Павло Сарабун — включені до складу збірної студентської команди країни, яка візьме участь у Чемпіонаті світу серед студентів. Такий спортивний форум з 15 до 17 серпня пройде у Мінську (Білорусь). До речі, навчально-тренувальний збір з підготовки до світового студентського чемпіонату розпочнеться 21 липня у Тернополі.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook